Zo sveta

Český policajt, ktorý chránil hranice pred migrantmi: „Migrant vzal náhodné dieťa a tvrdil, že sú rodina“

Spoveď Českého policajta, ktorý bol na misií, kde chránil hranice, cez ktoré prechádzajú migranti, podal v živom vysielaní správy o tom, ako to vyzerá v skutočnosti s migrantmi.

Policajt vypovedá o tom, ako cez hranice púšťali len rodiny (otec, matka, deti). Keď sa o tom dozvedeli migranti, prevažne mladí, zdatní chlapci, bez rodín, vzali náhodné dieťa a tvrdili, že sú rodina. V tom chaose to bolo veľmi ťažké korigovať.

Český policajt, ktorý chránil hranice pred migrantmi: "Migrant vzal náhodné dieťa a tvrdil, že sú rodina"

Český policajt, ktorý chránil hranice pred migrantmi: "Migrant vzal náhodné dieťa a tvrdil, že sú rodina"

Uverejnil používateľ Magazín 1 Streda 3. apríla 2019

One Reply to “Český policajt, ktorý chránil hranice pred migrantmi: „Migrant vzal náhodné dieťa a tvrdil, že sú rodina“”

  1. My name is Pete and I want to share a proven system with you that makes me money while I sleep! This system allows you to TRY the whole thing for F R E E for a whole 30 days! That’s right, you can finally change your future without giving up any sensitive information in advance! I signed up myself just a while ago and I’m already making a nice profit.

    In short, this is probably the BEST THING THAT EVER HAPPENED TO YOU IF YOU TAKE ACTION NOW!!!

    If you’re interested in knowing more about this system, go to http://globalviralmarketing.com/?ref=qkgWOPkN5RoC1NWh and try it out. Again, it’s FREE!

    You can thank me later

    /Pete

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *