Slovensko

Český herec: Mocní milujú epidémie, kedy môžu všetko riadiť a ľudia musia poslúchať (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Český herec Jaroslav Dušek má na pandémiu koronavírusu svojský pohľad. Jeho video, kde sa vyjadruje k tejto téme sa okamžite stalo hitom na internete. Dušek hovorí aj o tom, že, ak sa pozrie na čísla štatistík, tak to celé nie je až tak hrozné a že, ak by sme nemali mobilné telefóny, tak by sme túto pandémiu až tak neprežívali.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *