Českí turisti v Slovenskom raji ako šialení: Preboha veď mohli zhodiť malé dievčatko! - MAGAZÍN 1
Slovensko

Českí turisti v Slovenskom raji ako šialení: Preboha veď mohli zhodiť malé dievčatko!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Českí turisti sú na Slovensku preslávení nie vo veľmi pozitívnom smere. A to sa nemusíme baviť ani o Vysokých Tatrách.

V Slovenskom raji, konkrétne v prechode tiesňavou Suchá Belá sa opäť predviedli. Nebezpečne sa začali predbiehať na rebríku, po ktorom vychádzali aj rodičia s deťmi a ohrozili tak nie len seba, ale aj ostatných a hlavne malé deti, ktoré v strmom stúpaní nie sú tak pozorné ako dospelí.

Na sociálnej sieti sa objavilo video, kde ho pridala jedna zo zúčastnených a do českých turistov sa pustili dokonca aj ich rodáci, ktorí nechápali, čo to tam predvádzali.

“Je to ostuda!!! Kdyby sjel, smete další, machýrek posraný. Divím se ale, nakolik jsou lidé distancovaní, že jim nikdo nic neřekl. Nelze prece tolerovat tak bezohledne a nebezpecne chovani.” napísala česká diskutujúca.

“Nechápem tých čo sa ponáhľajú ešte aj v horách a ani rodičov čo ťahajú deti hore po nebezpečnom chodníku” dodala ďalšia diskutérka.

video: Andrea Beneová

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *