Češka prišla za migrantom do Talianska, ktorý sa hral na bohatého. Uväznil ju a týral 10 dní v azylovom dome - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Češka prišla za migrantom do Talianska, ktorý sa hral na bohatého. Uväznil ju a týral 10 dní v azylovom dome

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Násilník je 26 ročný migrant z Nigérie a obeťou len 22 ročné dievča z Českej republiky. Migrant ju zamkol v malej izbe a držal ju ako väzňa, kde bola fyzicky týraná a znásilňovaná až do úplného vyčerpania po dobu 10 dní nekonečného násilia a hrôzy. Migrant sa na sociálnej sieti prezentoval ako bohatý mladý muž. Fotil sa pri drahých autách a v značkovom oblečení. Pravda však bola taká, že je chudobný a žije zo sociálnych dávok. Dievča mu však uverilo.

Migrant s Češkou sa zoznámili asi pred približne rokom cez sociálnu sieť Facebook a okamžite začali milostný pomer v online svete cez internet. Len pred 15-timi dňami sa prvý krát stretli osobne, povedalo dievča pre portál Corriere.

Dievča z Čiech prišlo samé do malého talianskeho mestečka Tribano (cca 4000 obyvateľov), pretože migrant jej sľúbil že sa s ňou zosobáši. Dievča tak spadlo do pasce násilníka z Afriky, ktorý v Taliansku žiada o azyl pod menom Peter Chiebuka.

Od chvíle, kedy sa mladá Češka stretla s migrantom pre ňu začala nočná mora. Prvé dni sa choval migrant romanticky, ale napokon sa úplne zmenil. Začal sa chovať agresívne, bil ju, nadával jej a dokonca jej ukradol hotovosť 50tisíc českých korún (cca 2000€).

Agresia a týranie pokračovalo až do doby, kým mladá Česka nenapísala cez WhatsApp (aplikácia v mobilnom telefóne) svojmu kamarátovi, ktorý kontaktoval políciu. Polícia na základe lokalizácie telefónu dievča našli a zachránili. Budova v ktorej dievča týral migrant patrí pre mimovládnu organizáciu Edoco, ktorá sa stará o migrantov.

Migrant bol obvinený z únosu a sexuálneho násilia a bol prevezený do väzby.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *