Češka nechala trpieť psov v aute! Jeden Labrador horúce peklo neprežil

Hovorí sa o tom všade. Leto a jeho horúčavy sú nebezpečné a obzvlášť v uzavretých priestoroch akými sú autá.

Je toho vždy pred letom plný internet či správy v TV, aby ľudia nezabúdali nechať svoje malé deti či psov v autách, ktoré sa v letných dňoch menia na pekelné smrtiace zbrane.

Bohužiaľ aj tak sa dejú tragédie a umierajú nevinní. Tentoraz tomu bolo v Brne, kde na výstave psov nechala ich majiteľka svojich dvoch labradorov v rozhorúčenom aute. Všimla si to jedna okoloidúca, ale zachrániť dokázali len jednu z dvoch feniek.

Jedna horúce peklo v aute neprežila a tá druhá je v kritickom stave, a dúfame že prežije.

Neuveriteľne, že sa neustále tieto veci dejú, aj keď ľudia o tom všade hovoria. Ako môže človek zabudnúť nechať živé stvorenia v takýchto podmienkach trpieť v aute? Ešte stále treba poukazovať na túto obrovskú chybu.

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *