Certifikát by už od pondelku nemal byť potrebný. Platiť nám ale asi začne zákaz vychádzania večer v tomto čase

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Premiér Igor Matovič bol dnes hosťom v relácii na rádiu Expres, kde hovoril aj o tom, že na Slovensku môže začať platiť zákaz nočného vychádzania a od 16.novembra nám už nebude potrebné pre slobodu preukázať sa certifikátom.

O všetkom rozhodne vláda v stredu. Podľa premiéra sa zavedie zákaz vychádzania od 23.00 h do 5.00 h nasledujúceho dňa. Večerný zákaz vychádzania má zabrániť nočnému životu a stretávaniu sa ľudí. Výnimku však budú mať ľudia napríklad pri ceste do alebo z práce.

Ústredný krízový štáb odporučil vláde predĺžiť núdzový stav o ďalších 90 dní. Skončiť sa mal 14. novembra rovnako ako zákaz vychádzania. Bližšie detaily a presné opatrenia budú známe po zasadnutí vlády v túto stredu.

Správu aktualizujeme priebežne

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!