Zo sveta

Černoch vystúpi z auta, tvári sa kamarátsky a potom rozbije nos 12-ročnému dieťaťu (Video)

Dvanásťročný biely chlapec z Cape Girardeau v Missouri je ďalšou obeťou rasového násilia. Etán, ako sa volá a ktorý je študentom miestnej tanečnej školy, bol so svojimi černošskými priateľmi večer na ulici, kde púšťali muziku z reproduktora, a Ethan do toho prevádzal tanečné pohyby. Celú svoju performanciu natáčali na kameru, ktorá ukazuje každú sekundu toho, čo sa dialo.

Vidíme, ako pri chodníku, kde Ethan tancuje, zastavilo čierne terénne auto, a z neho vystupuje černoch. Etán sa po ňom najprv obzrie, aby zistil, aké má prichádzajúci úmysly, ale ten sa začne tiež pohybovať v rytme muziky, a Ethan si ho prestane všímať. Černoch sa k nemu tanečnými krokmi medzitým približuje, aby zakryl svoje skutočné úmysly, a vo chvíli, keď sa dostane až k nemu, maska spadne, a černoch dvanásťročného Ethana udrie prudko do tváre.

Kým Ethan leží na zemi, jeden z jeho čiernych kamarátov vyskočí a chce útočníka chytiť. Ten ale skočí späť do naštartovaného auta na sedadlo spolujazdca a auto odchádza preč. Ethan potom končí v miestnej nemocnici, kde je ošetrený s otrasom mozgu a rozbitým nosom.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *