Zo sveta

Černoch napadol náhodnú 60-ročnú ženu! Nečakal však, že sa po ňom rozbehnú hasiči a spacifikujú ho (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Kriminálnik na bicykli, ktorý napadol náhodnú 60-ročnú ženu pred hasičskú stanicou, sa bude vďaka bleskovo rýchlej reakcii hasičov, ktorí sa uistili, aby neušiel, zodpovedať za svoj zbabelý čin.

K incidentu, ktorý bol zachytený priemyselnou kamerou, došlo 26. augusta o 17:00 pred hasičskou stanicou FDNY 214 / Ladder 111.

Zábery zachytávajú 60-ročnú ženu v modrej košeli, ako kráča po chodníku, keď sa na ňu otočí muž na bicykli a udrie ju do tváre a zrazí ju na zem. Následne sa snaží utekať na bicykli pred odvážnymi hasičmi, ktorí to všetko videli.

Hasiči nakoniec muža chytia a strhnú ho na zem. Pri zákroku je zranení jeden z hasičov. Polícia identifikovala podozrivého a má ísť o 53 – ročného Daniela Biggsa.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!