Černoch dobodal predavača, pretože potreboval zabiť nejakého belocha

Černoch zavraždil bieleho muža len kvôli tomu, že videl videá o policajnej brutalite a dostal potrebu zabiť bieleho.

19 ročný mladík tmavej pleti z amerického mesta Columbus dobodal predavača v obchode. Len pár dní predtým ho však prepustili z väzenia na kauciu.

Jayvon Hatchett sa postavil pred súd v meste Columbus v štáte Georgie, za to, že dobodal bieleho predavača v obchode. K celej vražde ho vraj donútili videá o policajne brutalite a on potreboval zabiť nejakého belocha.

Len 19-ročný Hatchett sa vybral 25. augusta do blízkej predajne Auto Zone, kde si vyhliadol bieleho predavača. Toho sa spýtal, či nemajú termostat, na čo mu predavač oznámil, že ten nemajú. Keď sa otočil na odchod, mladík ho niekoľkokrát bodol nožom a následne utiekol z miesta činu.

Predavača previezli do miestnej nemocnice, kde má byť v kritickom stave a v ohrození života. Podľa seržanta Raya Millsa sa útočník usmieval, keď ho prišli muži zákona zatknúť. K dobodaniu predavača sa taktiež priznal.

Ako motív Hatchett uviedol, že bol nahnevaný zo sledovania videí o policajnej brutalite na sociálnej sieti. Potreboval preto nájsť nejakého belocha, ktorého by zabil. Hatchetta pritom len tri dni pred útokom prepustili z väzby na kauciu za poškodzovanie majetku, v minulosti bol tiež zatknutý za násilný útok.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!