Komentáre

Ceduľovému šašovi z Trnavy došli tabuľky a transparenty, keď sa jedná o Kisku?

Nebude štyridsať tlačoviek a protesty v Poprade, v ktorom vyvádzala pozemková mafia? Teraz sa opäť ukázala v celej nahote morálna hniloba tohto pomäteného ašpiranta na premiéra. Takýto selektívny je ten jeho boj proti zlodejinám, keď sa jedná o kamoša, s ktorým už zostavuje vládu. V takom prípade nevadí nič, aj keby ukradol celú Karpatskú kotlinu, no ak sa jedná o Smer, či SNS, tak šikovne obalí štipku pravdy nánosmi špiny, len aby ich dôkladne poopľúval.

Presne toto je vizitka našej spájajúcej sa, neútočiacej opozície, z ktorej je to ceduľové čudo na čele posledných predvolebných preferencií. Človek, o ktorého duševné zdravie som mala neraz vážne obavy, je tým najlepším čo táto opozícia má. Človek, ktorý nevie riadiť ani sám seba, tento človek by mal zastávať jednu z najvyšších funkcií na Slovensku? Myslím, že to vydesilo i samotného Matoviča, pretože jemu najlepšie vyhovuje rola deštruujúceho dvorného šaša a rozduchávača vášni v spoločnosti. Žiadna zodpovednosť, len pľutie na tých, ktorí tú zodpovednosť majú. Poslušný, užitočný idiot, aj vďaka ktorému sa elitám darí našu spoločnosť dôkladne rozoštvávať pod záštitou hesla: Rozdeľuj a panuj!

Áno, naša spoločnosť je veľmi polarizovaná, no i napriek tomu máme stále niečo spoločné. Je tým naša túžba po pokojnom, dôstojnom živote, v ktorom sa ctia základné morálne hodnoty… a verím, že väčšinu z tých ľudí, ktorí si hovoria Slováci, spája i láska k Slovensku. Viem, že i tí, ktorí budú voliť Matoviča, to myslia so Slovenskom dobre, poznám zopár z nich. Sú to dobrí ľudia, len čerpajú informácie z iných zdrojov a informácie, ktoré mám ja, nespadajú do šírky ich vedomia. Tie sú nimi onálepkované ako konšpirácia, pretože nemajú potuchy o nejakom nadnárodnom riadení, či globálnej mocenskej elite. No to, že nespadajú do okruhu ich poznania ešte neznamená, že neexistujú. Existujú a absolútne zásadne zasahujú do procesov riadenia v spoločnosti. Pokiaľ je niečo tak zásadné pre nich neviditeľné, ako by potom mohli pochopiť moju architektúru súvislostí? Moju poskladanú mozaiku, ktorá mi dáva zmysel, pochopenie procesov v spoločnosti, i odhalenie zámerov tých, ktorí si myslia, že nám môžu určovať, kto nám má vládnuť?

Oni ma nemôžu pochopiť, čo mi je do istej miery ľúto, ale nič s tým nenarobím, dokiaľ sa oni sami nerozhodnú rozšíriť svoj okruh poznania. Dovtedy budem tými dobrými ľuďmi nálepkovaná ako konšpirátor, putinovec, xenofób a prosím pekne… celkom novou, ešte teplou nálepku :o) … smeráčka platená zo Súmračnej. Čoby nie, len do mňa. Povešajte to na mňa, ešte sa snáď nejaké voľné miesto na mojom tele nájde. Zvykla som si, no stále platí, že jediná škatuľa, do ktorej sa nechám bez reptania hodiť, je tá, na ktorej svieti nápis ČLOVEK.

Mojim motívom, pre ktorý píšem tieto predvolebné články je moja úprimná láska k Slovensku a jeho národu. Áno, bolo by pre mňa pohodlnejšie čušať, alebo písať anonymne, ale… Pred rokmi som sa rozhodla ísť s kožou na trh a obrnila sa nadhľadom voči komentárom typu: sliepka… pekná, ale blbá… Mňa už naozaj nijako nemôžu zraniť :o) Nepíšem kvôli lichôtkam, pochlebovaniu, či lajkom. Píšem preto, že za národ a vlasť sa bojuje do posledného dychu. Nezahrávam sa so slovíčkami, keď píšem, že sa v týchto dňoch rozhoduje o existencii, či neexistencii Slovenska. Ak vám na ňom nezáleží, tak kľudne vhoďte hlas tím zradcom a užitočným idiotom, ktorí mu len a len škodia,… či už vedome, alebo nevedome (podrobnejšie v predchádzajúcom článku). No ak ho máte v srdci, tak voľte ľudí, ktorí sú schopní na základe chápania nadnárodného riadenia a globálnych procesov prinavracať Slovensku krok za krokom suverenitu. Inak sa oslobodiť z davo-elitárneho systému nedá.

Nikdy doteraz som Smer nevolila a naozaj si nerobím ilúzie o čistote politických strán. V davo-elitárnom systéme slúžia ako nástroje elít, klanovo-korporatívnych skupín, ktoré využívajú štátnu štruktúru na dosahovanie svojich cieľov. To, v čo chcem veriť, čomu chcem dať šancu je človek, káder, individualita, ktorá môže do procesov vnášať niečo zo seba hlavne svojimi skúsenosťami, uvedomením, chápaním nadnárodného riadenia, schopnosťou nahliadania pod povrch, múdrym taktizovaním a manévrovaním. Človeka, ktorý vie urobiť aj krok vzad, aby vzápätí urobil dva vpred. V podmienkach, v akých sa Slovensko (nie sme suverénnym štátom) i celá civilizácia nachádzajú, to môžeme smelo prirovnať k tancovaniu na mínovom poli. Kádrom, ktorý podľa mňa najlepšie spĺňa vyššie uvedené podmienky, je Róbert Fico. Lepšieho na splnenie úlohy, ktorá stojí pred Slovenskom, nevidím.

Mantra „lebo Fico“ u mňa prestala účinkovať. Ľudia sa často pod náporom tvrdých skúšok menia. Od roku 2018, teda po vražde dvoch mladých ľudí, je to pre mňa iný, nový Fico. Najskôr šokovaný, pretože si musel priznať, že v tom procese vyvolávajúcom silné emócie ide v konečnom dôsledku o jeho hlavu, že ho riadiace páky (nadnárodné i naše štátne elity) zahnali do kúta a snažia sa hodiť cez palubu, odstrániť od riadenia Slovenska. Prečo? Nebol taký poslušný, akého ho potrebovali. Do procesov vkladal až priveľa zo seba samého… Až priveľmi chápal globálne procesy a dovidel takpovediac za roh. Taký skúsený pajác býva často nebezpečným pajácom, mariacim zámery mocenskej elity… Talianskym oligarchom z Enelu vzal Gabčíkovo a vrátil ho nazad Slovákom. Odmietol kvóty na imigrantov, úspešne bráni posvätnosť rodiny ako základného článku spoločnosti, chráni našu vodu a pôdu, ktorú by nám mocní tak radi rozkradli… Pre Slovensko a jeho ochranu, stabilitu robil v tých náročných chvíľach spred dvoch rokov všetko. Dokonca som mohla z neho konečne cítiť i pokoru. U mňa ako káder i človek obstál. Čím mocnejšie do neho kopali a stále kopú zapredané, lživé médiá, tým silnejšie som presvedčená o tom, že sa vymkol kontrole tých, ktorým tieto manipulatívne plátky patria, a v rámci možností (umenie možného) robí svoju vlastnú politiku, ktorou chráni Slovensko.

Ak bude mať silný mandát od občanov, jeho ruky budú ešte voľnejšie, manévrovanie bude jednoduchšie.. Paraziti tam hore si môžu robiť so štátmi takmer čokoľvek, majú na to veľa nástrojov a pák, ale nemôžu ísť proti väčšinovej vôli národa. Nemôžu! Takže… pokiaľ my sami svojou zvýšenou mierou uvedomenia nebudeme podporovať v krajine také procesy, ktoré budú viesť k jej postupnej suverenizácii, môžeme o krajších zajtrajškoch len a len snívať. Skutočná zmena, po ktorej túžia čestní ľudia nepríde žiadnou revolúciou, ale systematickou prácou, kedy si ľudia, ktorí tvoria isté kolektívne vedomie (štát) uvedomia, že štát sú oni, pochopia a odhalia manipulácie riadenia zvonka a začnú si svoju moc brať späť. Žijeme v klamstve, z ktorého sa potrebujeme konečne prebudiť.

Keďže si nemôžem kádre vyskladať z rôznych strán, som nútená voliť Smer. S Róbertom Ficom podporím i Ľuboša Blahu, Erika Tomáša a jedného z dvojice Peter Pellegrini, či Richard Eliáš. Ľuďom, ktorí sú rozhodnutí voliť stranu Vlasť, by som chcela ozvučiť mená dvoch jej kandidátov, ktorí na mňa urobili dobrý dojem. Sú nimi Roman Michelko a mladá, šikovná dievčina Monika Sofia Soročinová. Za SNS by som rada vyzdvihla konceptuálne zdatného Lukáša Machalu. Bude škoda, že sa poslanec Peter Marček z Hlasu ľudu nedostane tentoraz do parlamentu, pretože ozvučoval celkom zaujímavé témy a procesy… Určite sa na kandidátkach nachádzajú aj iné individuality s potenciálom, nuž ale… ja ich nepoznám.

Možno mnohých ľudí svojou voľbou prekvapím, pretože som neraz kritizovala ľudí zo Smeru ako napríklad Beňovú, Glváča, či Lajčáka, no verím, že niečo také ako politika nemôže rozhádať múdrych, uvedomelých ľudí. Nech každý volí podľa svojho najlepšieho vedomia a svedomia. Som presvedčená o tom, že to 29.2. dopadne presne tak, ako má. Tak, ako si svojou mierou uvedomenia a morálnej čistoty zaslúžime. Nech nás náš vlastný hlas srdca vedie a ochraňuje :o)

Autor: Michaela Michelova

94 Replies to “Ceduľovému šašovi z Trnavy došli tabuľky a transparenty, keď sa jedná o Kisku?

 1. Presne toto som písal už dávno. Tento chudák sa nevie spamätať s toho, že by teraz mal behať do Popradu s transparentami a megafónom. Je to obyčajný človek klamár!!! Iba hlupák dá hlas tomuto bláznovi z Trnavy!!!

 2. UNICEF a UN Foundation “ pomoc pri poskytovaní peňazí (BNP PARIBAS bank) na karte epidémie covid 19.‘
  Adresa: 11 Charing Cross Road, Londýn, WC2H 0EP ** * Ref. 9393/75950/17-Lot: 2019 / wumt / 8490
  (olgaelena0001@gmail.com)

  Môžete si byť istí, že dostanete online pôžičku od spoločnosti Cetelem úplne zadarmo a na akýkoľvek účel.

  Poplatok nebude stáť viac ako vrátenie vášho penny! Všetky online úvery sú štandardne poskytované:

  bezplatne na spracovanie alebo požičiavanie
  žiadny poplatok za mimoriadne splátky úveru
  Žiadne prekážky a senzory
  Cetelem vám poskytne online pôžičku bez zbytočných byrokratických prekážok:

  bez ručiteľa do výšky 35 000 EUR
  bez nehnuteľností alebo inej zodpovednosti
  bez nutnosti otvoriť nový bankový účet . Môžete splácať svoj úver z vášho bežného bankového účtu
  bez záväzku, môžete splácať úver kedykoľvek
  Až 80 000 EUR a nízke mesačné platby
  V online kalkulačke si vyberiete výšku úveru a dobu splácania, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám:

  Poskytujeme pôžičky do výšky 900 000 000 EUR, aby ste mohli realizovať svoje veľké projekty.

  Minimálna výška úveru je 2 000 EUR.

  Úver môžete rozšíriť až na 20 rokov, čo spôsobuje, že vaše mesačné platby sú veľmi nízke. Minimálna splatnosť je 1 rok.
  Pocit bezpečnosti a vážny prístup
  Pocit bezpečia vám zaručí schopnosť splácať úver .

  Odporúčame ďalšie poistenie, ktoré tiež pokrýva riziko zlyhania, ak stratíte prácu.

  Cetelem je globálny úverový expert. [olgaelena0001@gmail.com]

  Sme členom medzinárodnej bankovej skupiny BNP Paribas ,
  čo vám zaručuje vážny prístup a výhodné úverové podmienky.
  Sledujeme filozofiu zodpovedného poskytovania úverov .

  Pri jeho vykonávaní starostlivo zvážime finančnú situáciu klienta, aby sme sa vyhli nadmernému dlhu.

  Ak nemôžete odhadnúť výšku vašej pôžičky na základe vášho príjmu, môžete použiť najjednoduchšiu možnosť …

  stačí nás kontaktovať na nasledujúcej adrese : olgaelena0001@gmail.com

  spokojný alebo vrátenie peňazí ..

 3. I simply want to say I’m new to blogs and really enjoyed this web site. Most likely I’m want to bookmark your website . You really have really good articles and reviews. Appreciate it for revealing your web page.

 4. An additional issue is that video gaming has become one of the all-time most important forms of entertainment for people of nearly every age. Kids engage in video games, and also adults do, too. The actual XBox 360 is amongst the favorite gaming systems for people who love to have a lot of video games available to them, and who like to learn live with other individuals all over the world. Many thanks for sharing your notions.

 5. Can I simply just say what a relief to find an individual who truly knows what they’re discussing on the web. You actually realize how to bring a problem to light and make it important. More people need to look at this and understand this side of the story. It’s surprising you are not more popular given that you certainly possess the gift.

 6. Hi there! I could have sworn I’ve visited this site before but after looking at many of the articles I realized it’s new to me. Anyhow, I’m definitely pleased I stumbled upon it and I’ll be bookmarking it and checking back frequently!

 7. Oh my goodness! Impressive article dude! Thank you so much, However I am encountering difficulties with your RSS. I don’t understand why I am unable to subscribe to it. Is there anybody getting the same RSS issues? Anyone that knows the solution can you kindly respond? Thanx.

 8. An additional issue is that video games can be serious in nature with the principal focus on finding out rather than amusement. Although, it has an entertainment facet to keep your young ones engaged, every game is often designed to work with a specific experience or curriculum, such as numbers or research. Thanks for your post.

 9. I absolutely love your blog.. Excellent colors & theme. Did you make this web site yourself? Please reply back as I’m trying to create my own personal blog and would love to learn where you got this from or exactly what the theme is named. Appreciate it!

 10. MetroClick specializes in building completely interactive products like Photo Booth for rental or sale, Touch Screen Kiosks, Large Touch Screen Displays , Monitors, Digital Signages and experiences. With our own hardware production facility and in-house software development teams, we are able to achieve the highest level of customization and versatility for Photo Booths, Touch Screen Kiosks, Touch Screen Monitors and Digital Signage. Visit MetroClick in NYC at http://www.metroclick.com/ or , 121 Varick St, New York, NY 10013, +1 646-843-0888.

 11. May I simply just say what a comfort to uncover a person that actually knows what they are discussing over the internet. You actually know how to bring a problem to light and make it important. A lot more people should look at this and understand this side of your story. I was surprised that you aren’t more popular since you surely possess the gift.

 12. A fascinating discussion is worth comment. I believe that you need to write more on this subject, it might not be a taboo subject but usually folks don’t talk about these issues. To the next! Many thanks.

 13. I simply intend to share it with you that I am new to online blogging and pretty much adored your review. Very likely I am likely to store your blog post . You literally have superb article materials. Like it for discussing with us your own domain post

 14. I simply intend to inform you you that I am new to online blogging and absolutely valued your review. Probably I am going to remember your blog post . You literally have superb article blog posts. Admire it for swapping with us your favorite domain report

 15. I truly love your blog.. Very nice colors & theme. Did you create this website yourself? Please reply back as I’m planning to create my very own site and would love to know where you got this from or what the theme is named. Appreciate it.

 16. You are so awesome! I do not believe I have read anything like that before. So good to discover another person with some genuine thoughts on this issue. Really.. thanks for starting this up. This web site is something that’s needed on the internet, someone with a bit of originality.

 17. You’re so awesome! I do not suppose I have read through a single thing like this before. So nice to find someone with original thoughts on this topic. Seriously.. thanks for starting this up. This website is something that is required on the internet, someone with a bit of originality.

 18. I discovered your blog site on google and also inspect a few of your very early posts. Remain to keep up the very good operate. I simply extra up your RSS feed to my MSN Information Reader. Looking for forward to finding out more from you in the future!?

 19. Hi there! This blog post couldn’t be written any better! Going through this post reminds me of my previous roommate! He always kept preaching about this. I will forward this article to him. Pretty sure he’ll have a great read. Thanks for sharing!

 20. I must thank you for the efforts you have put in writing this site. I am hoping to see the same high-grade content by you in the future as well. In truth, your creative writing abilities has encouraged me to get my own website now 😉

 21. I’m extremely pleased to find this web site. I want to to thank you for ones time for this particularly wonderful read!! I definitely really liked every part of it and I have you saved to fav to see new information on your web site.

 22. I’m impressed, I have to admit. Rarely do I come across a blog that’s equally educative and entertaining, and without a doubt, you’ve hit the nail on the head. The problem is something which too few people are speaking intelligently about. I’m very happy that I stumbled across this during my search for something concerning this.

 23. I just intend to tell you that I am new to writing a blog and very much valued your website. Very likely I am prone to remember your blog post . You undoubtedly have great article material. Admire it for swapping with us your own site webpage

 24. Faytech North America is a touch screen Manufacturer of both monitors and pcs. They specialize in the design, development, manufacturing and marketing of Capacitive touch screen, Resistive touch screen, Industrial touch screen, IP65 touch screen, touchscreen monitors and integrated touchscreen PCs. Contact them at http://www.faytech.us, 121 Varick Street, New York, NY 10013, +1 646 205 3214.

 25. When I initially left a comment I appear to have clicked the -Notify me when new comments are added- checkbox and now each time a comment is added I receive 4 emails with the exact same comment. Perhaps there is an easy method you can remove me from that service? Appreciate it.

 26. Sapid Agency is a Search Engine Optimization company in New York City that provides SEO Services. Their proprietary SEO strategies help struggling websites and aspiring business owners to rank their websites higher in multiple search engines like Google , Yahoo and Bing. They provide local and gmb map ranking for businesses in NYC and many other local areas. Find more at https://www.sapidagency.com/ @ 145 E 57TH NEW YORK, NY 10022, USA, +1 971 341 5608 USA

 27. An additional issue is that video games are normally serious as the name indicated with the most important focus on learning rather than leisure. Although, there is an entertainment factor to keep children engaged, every game is normally designed to work on a specific skill set or programs, such as mathematics or technology. Thanks for your write-up.

 28. Hello there! I could have sworn I’ve visited this website before but after going through many of the posts I realized it’s new to me. Anyhow, I’m certainly happy I discovered it and I’ll be book-marking it and checking back often!

 29. I really intend to inform you that I am new to putting up a blog and utterly loved your work. Most likely I am prone to save your blog post . You seriously have great article materials. Get Pleasure From it for sharing with us your current blog write-up

 30. May I just say what a comfort to find a person that actually understands what they’re discussing on the internet. You certainly know how to bring an issue to light and make it important. More people need to read this and understand this side of your story. It’s surprising you aren’t more popular because you certainly have the gift.

 31. I blog quite often and I really thank you for your information. This great article has truly peaked my interest. I am going to take a note of your blog and keep checking for new information about once per week. I opted in for your Feed as well.|

 32. Greetings! Very useful advice within this article! It’s the little changes which will make the most significant changes. Thanks for sharing!

 33. Your style is really unique in comparison to other folks I have read stuff from. Thank you for posting when you’ve got the opportunity, Guess I will just bookmark this web site.

 34. Great site you’ve got here.. It’s hard to find good quality writing like yours nowadays. I really appreciate individuals like you! Take care!!

 35. Next time I read a blog, I hope that it won’t fail me as much as this one. After all, I know it was my choice to read through, but I actually believed you would probably have something helpful to say. All I hear is a bunch of crying about something you could possibly fix if you weren’t too busy seeking attention.

 36. Hello there! This article couldn’t be written any better! Looking at this article reminds me of my previous roommate! He always kept talking about this. I am going to forward this information to him. Fairly certain he’s going to have a good read. Thanks for sharing!

 37. You’re so cool! I don’t believe I have read through something like this before. So great to discover someone with some original thoughts on this subject. Really.. many thanks for starting this up. This site is something that is required on the internet, someone with a little originality!

 38. Next time I read a blog, Hopefully it does not disappoint me just as much as this particular one. After all, I know it was my choice to read through, nonetheless I really thought you would probably have something useful to say. All I hear is a bunch of complaining about something that you could fix if you weren’t too busy searching for attention.

 39. Leading Online Pharmacy – Contact us at +1 (917) 259-3352 for unbelievable rates, discount and offers on any medicine. Get it delivered free of cost at your door steps, call us today. Phone : +1 (917) 259-3352

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *