Čaputovú zaočkovali pred kamerami proti koronavírusu! Pichli jej to tam a ona hneď… (Video)

Dnes pokračuje druhý deň očkovania proti koronavírusu vakcínou od firmy Pfizer. Prvým bol už včera zaočkovaný Vladimír Krčméry a dnes pokračuje prezidentka Čaputová, ministri a zdravotníci.

Prezidentka Zuzana Čaputová sa zaujímala z dostupných a relevantných zdrojov o tom, čo tá vakcína znamená a dôveruje odbornosti. Zároveň chápe, že sú tu aj ľudia, ktorí odmietajú vakcínu.

„Dôverovala som odbornosti tak, ako veľakrát v minulosti, keď som potrebovala zdravotnícku pomoc ja alebo moji blízki,“ hovorí pred očkovaním o vakcíne prezidentka, prečo sa rozhodla nechať sa očkovať.

Následne sa naživo dala zaočkovať prezidentka Zuzana Čaputová a hneď po vpichnutí vakcíny odišla po vlastných úplne pokojne preč.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353