Čaputová si za naše peniaze vyváža lietadlom umelcov, ktorí budú hrať na koncerte pre ňu - MAGAZÍN 1
Slovensko

Čaputová si za naše peniaze vyváža lietadlom umelcov, ktorí budú hrať na koncerte pre ňu

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Zuzana Čaputová na návšteve Českej republiky viezla štátnym špeciálom umelcov, ktorí majú vystupovať na samostatnom koncerte pre prezidentku. Upozornil na to denník Nový čas.

Na návštevu Prahy zobrala do vládneho špeciálu viacerých umelcov, medzi ktorými nechýbala ani Dorota Nvotová či speváčka Lucia Piussi. Tí majú dnes vystúpiť na samostatnom koncerte, ktorý je venovaný Čaputovej, informuje denník.

Na Čaputovej vyváženie si umelcov, ktorí majú hrať pre ňu samú sa vyjadril aj poslanec Blaha: “Najskôr veľké sklamanie z Čaputovej, ktorá sa ako úplná egomaniačka zúčastní koncertu v Prahe na svoju podporu a ešte si účastnícke kapely zviezla za peniaze daňových poplatníkov štátnym špeciálom. Kult osobnosti, ktorý jej financujeme my všetci. Sorry, ale to čo je?! Už sa ozývajú aj slniečkarski ratlíci, toto je aj na nich moc. Toto je level arogancie, ktorý predčil aj Kisku. Dobrá víla Zuzanka je v úrade štvrtý deň a už škandál ako Praha.”

Umelci pridávali fotky z lietadla, ale museli ich na pokyn zmazať.

Súhlasíte s prezidentkou, ktorá si za peniaze daňových poplatníkov vyváža vládnym leteckým špeciálom umelcov, ktorí budú hrať na koncerte pre jej osobu? Alebo je to podla vás prešľap a prezidentka by nemala využívať verejné financie na svoju propagáciu?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *