Politika

Čaputová sa bude snažiť, aby Kotleba nebol súčasťou vlády (Video)

Ešte v marci tohto roku sa redaktorka novín SME pýtala kandidátov na prezidenta otázku, ktorá je dnes aktuálna už len pre jedného z nich. Týka sa zostavenia vlády, ak by v jej súčasťou mal byť Marian Kotleba.

Zaujímať nás môže už len odpoveď Zuzany Čaputovej, ktorá odpovedala na túto otázku dosť jasne.

Mohol by byť Kotleba súčasťou vlády? Pýta sa Čaputovej redaktorka.

„Urobila by som ako prezidentka, v prípade ak by som mala poveriť konkrétnu osobu (pozn. red. Mariana Kotlebu) zostavovaním vlády, tak ešte predtým, ako by som to poverenie dala, tam je istý priestor,… snažila by som sa vyjednávať, aby nebol súčasťou vlády“ odpovedala Zuzana Čaputová.

Ďakujeme, že čítate Magazín 1! Podporujete tak správy, ktoré sa v médiách hlavného prúdu ukazujú len zriedka. Každým zdieľaním našich článkov nás podporíte.

3 Replies to “Čaputová sa bude snažiť, aby Kotleba nebol súčasťou vlády (Video)

  1. No ale sme dopadli… To iba slovensko si moze zvolit niekoho koho vobec nepozna… Teraz tu napusti tato vlada posratych imigrantov a budu znasilnovat nase deti ale slnieckari budu v pohode lebo si budu mysliet ze robia spravnu vec.

  2. Pani prezidentka ma pravdu, ak stat ma prevziat nacisticka strana, plna krvy smadnych fasistov, je jej povinnostou im vysvetlit, ze na palaci vlaje duhova zastava uz a este vyssie usa vlajka a nech sa pochtaju za ruky a plny laskou domov. Domov do lesou a najlepsie do roboty.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *