Slovensko

Čaputová: Musíme prestať tliachať o covide a zaviesť lockdown pre všetkých

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Prezidentka Čaputová a minister zdravotníctva Lengvarský dnes navštívili nemocnicu v bratislavskom Ružinove. Čaputová vyhlásila, že sme najhorší v prístupe ku covidu. Povedala, že musíme prestať „tliachať o covide a zaviesť lockdown pre všetkých“.

„Prehrávame. Prehrávame boj s covidom. Sme najhorší v počte novonakazených na počet obyvateľov. Neviem, čo všetko treba vidieť, aby sme zmenili prístup. Väčšina ľudí na umelej pľúcnej ventilácii sa už nevráti domov. Čo viac treba vidieť, ako vyčerpaný personál, ako ľudí zomierajúcich s inými diagnózami, lebo na nich nevyjde miesto,“ vyhlásila prezidentka.

Riaditeľ nemocnice Rolan Schaller poďakoval svojim zamestnancom. „Personál tvoria mamy, ktoré majú deti a obávajú sa o ich zdravie. Muži sú živitelia rodín. Ďakujem im za prácu a o to viac si vážim podporu prezidentky a ministra zdravotníctva,“ uviedol Schaller.

3 Replies to “Čaputová: Musíme prestať tliachať o covide a zaviesť lockdown pre všetkých

  1. Pani Čaputová, spýtajte sa na ambasáde USA dokedy budete mať vy a vaša vláda krytie zo strany USA.
    A spýtajte sa čo s Vami a s vašou fašistickou vládou páni z USA urobia v prípade ak vy a otroci – politici ako vy nedokážu kovid terorom na Slovensku, Európe a v Rusku vyvolať občiansku vojnu. Že či vás ochránia pred ľudovými súdmi keď budú v agónii agenti (USA) utekať z Európy a z Ruska.

    1. No pred tým použiť stredoveké mučidlá napr. natiahnúť na škripec, kovová čižma, prípadne dereš…Väzenie by bolo ako za odmenu!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *