Politika

Čaputová: Môj brat sa stal terčom antikampane! Blaha: Liberálne média kryjú svoju favoritku!

V nedeľu sme prišli so správou o kandidátke na prezidentku Zuzany Čaputovej, na ktorú prišli Prešovskí Mladí Sociálni Demokrati a jednalo sa o brata pani Čaputovej. V tejto správe šlo o firmy, v ktorých figuroval jej brat Daniel Strapák (Zuzana Čaputová je rod. Strapáková) a tieto firmy boli šikovnými spôsobmi prepisované na rôzne osoby. Zároveň sú však tieto firmy dlžné štátu na daniach milióny eur.

Zuzana Čaputová sa bráni:

„Je mi ľúto, že terčom antikampane sa stal aj môj brat Daniel. Nie je to prvýkrát, že šíria nepravdy, nielen o mne, ale aj o mojej rodine. Páni Blaha, Daňo, web Idemvoliť a Mladí Sociálni Demokrati ho krivo obvinili z toho, že špekulatívne predal firmu v dlhoch. Môj brat sa od roku 2009 nepodieľal exekutívne na chode firmy, o ktorej šíria tieto konšpirácie. V roku 2015 bola firma s pohľadávkami, ale aj majetkom, odpredaná. Išlo o štandardný predaj a môj brat nič zlé neurobil. Hľadajú všetky možné cesty, ako ma očierniť a odradiť ľudí od toho, aby prišli v sobotu voliť. O to dôležitejšie je prísť a zahlasovať. Ďakujem.“ Uvádza Čaputová na svojej sociálnej sieti.

Na Čaputovej príspevok reaguje poslanec Ľuboš Blaha:

Čo si to pani Čaputová dovoľuje?

Ja rozumiem, že sa jej o mne už aj sníva, keďže upozorňujem na jej pochybné financovanie z USA, ale o jej bratovi a jeho podnikaní som v živote nenapísal nič o žiadnom špekulatívnom odpredaji firmy.

NEKLAMTE, PANI ČAPUTOVÁ!

Pokiaľ viem, na čudesné kšefty Čaputovej brata prišli Mladí sociálni demokrati z Prešova.

Všetko majú zdokladované a vedia preukázať, že Čaputová sa len vyhovára a o svojom kontroverznom bratovi vedome a ťažko zavádza. Ešte bude sranda.

Ja s tým ale nič nemám, jedine môžem mladým ľavičiarom zablahoželať, že na to došli.

LIBERÁLNA MAFIA KRYJE SVOJICH ĽUDÍ

Áno, v takej dobe žijeme. Investigatívu ohľadom Čaputovej musia supľovať aktívni mladí ľudia, pretože liberálne média kryjú svoju favoritku a neuverejnia o nej ani sebamenšiu kritiku.

Na Šefčoviča vyťahujú ešte aj prihlášku do KSČ, aj keď svoje členstvo nikdy netajil. Zvláštne, že im nevadilo, že do KSČ sa hlásil ich mucinko Kiska, ktorého tu roky ofukovali ako cukrovú vatu.

Odrazu je najväčší problém zemegule prihláška do KSČ spred tridsiatich rokov. Waw.

OSPRAVEDLŇTE SA, MILÁ PANI – HNEĎ!

Ale o kšeftoch Čaputovej brata ani slovo. O podvratnom Shavivovi nič. O fejkovom živote Čaputovej nič. O jej nulovej angličtine nič.

Hlavne, že strážne psy demokracie. Vyzerajú skôr ako strážne psy Čaputovej.

Je dobre, že aspoň mladí ľudia pátrajú, pretože im záleží na budúcnosti Slovenska, kým liberálnej mafii ide len o propagandistické forsírovanie ich kandidátky.

To vlastne ani nie sú média. Sú to len agitačné letáky liberálov.

Pre mňa je v tejto chvíli dôležité jedno. Čaputová o mne klamala. Takže očakávam ospravedlnenie. Okamžite.

Zuzanko, lhát se nemá.

Blaha nemôže za Tvoj pokašľaný život.

zdroj: Facebook/Zuzana Čaputová, Ľuboš Blaha

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *