Čakajú nás najdôležitejšie Eurovoľby. Ukážme Bruselu, že odmietame chorý liberalizmus a cenzúru! - MAGAZÍN 1
Slovensko

Čakajú nás najdôležitejšie Eurovoľby. Ukážme Bruselu, že odmietame chorý liberalizmus a cenzúru!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Už 25. mája nás čakajú voľby do Európskeho Parlamentu a niekto by si povedal, že pre Slovensko to aj tak nič neznamená, pretože tam obsadíme malý počet stoličiek. Áno, Slovákov je tam málo, ale tieto voľby budú úplne iné.

Dnes už vieme aj vďaka alternatívnym médiám, ktoré nemusia tvoriť obsah len podla Bruselského diktátu, že EÚ nieje nádherná rozprávka a byť v nej nie je za odmenu, ale skôr trestom, a to hlavne pre východné krajiny, ktoré majú žiť v tej rozprávke, kde všetko čo majú, majú vďaka Únii.

Veď sa nám to snažia aj masírovať do hláv obrovskou propagandou v médiách “vďaka EÚ máte cesty, vlakové spojenia… bullshit!”. Otvorili sme trh a veľký hráči ako Nemecko a Francúzsko si tu otvorili svoje korporácie a vyciciavajú náš trh. Písal o tom aj Francúzsky ekonóm Thomas Piketty, ktorý tvrdí, že eurofondy sú len omrvinky, ktoré nám majú krásnou propagandou zakryť oči, ale keď sa pozrieme na skutočné čísla, tak západ z našich krajín berie dva krát viac, ako nám dáva.

Jednoducho nádherne prepracovaná hra, urobená presne tak, aby to vyzeralo pekne pre nás a výhodné bolo skutočne len pre nich.

Bohužiaľ, ekonomika nieje ale tým posledným, čo má Brusel nastavené zle. Je tu veľké ideologické zlo, ktoré dupe po skutočný hodnotách a zabíja základné bunky spoločnosti. Bruselskí politici sa nám snažia nahovoriť, že rôzne LGBT ideológie a neoliberálne hodnoty sú viac, ako to, čo vytvorilo našu pevnú kultúru, ktorú tu máme doteraz.

Brusel nám chce povedať, že je normálne, ak dvaja muži budú chodiť polonahí po verejnosti a ešte si majú adoptovať dieťa. Týchto vecí je však veľmi veľa a asi Vám nemusím všetko vysvetľovať.

Dnes už človek, ktorý má aspoň trochu otvorené oči a informácie nečerpá len z médii, ktoré vlastnia finančné skupiny a šíria propagandu len pre svoj prospech a pre prospech Bruselu, musí vidieť, že toto nieje v poriadku.

Posledným veľkým problémom je cenzúra, ktorú každým dňom posilňuje EÚ. Cenzúra, hlavne na internete, kde sa rôznymi pákami a pod pokrievkou niečoho, snažia zastaviť ľudí, ktorí šíria informácie, ktoré by mohli narušiť plány koloniálnej ríše zvanej Európska Únia.

Veď len nedávno nám schválili zákon, ktorý obmedzí slobodu na internete. Cenzúrujú vlastenecké skupiny a profily na sociálnych sieťach a mažú všetko, čo podporuje konzervatívne hodnoty.

Naozaj neviem, čo pozitívne by som napísal na politiku Bruselu. Jediné čo ma napadá, je, že tieto voľby môžu niečo zmeniť. Kandiduje po celom kontinente veľa kandidátov, ktorí chcú EÚ zmeniť a je šanca, že do bruselských stoličiek zasadne zdravý rozum.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *