Bývalý poslanec Jaroslav Paška umrel v súvislosti s očkovaním proti covidu, priznáva ŠÚKL - MAGAZÍN 1
Slovensko

Bývalý poslanec Jaroslav Paška umrel v súvislosti s očkovaním proti covidu, priznáva ŠÚKL

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Úmrtie bývalého poslanca a člena Slovenskej národnej strany Jaroslava Pašku súviselo s očkovaním proti koronavírusu. Informáciu priniesla televízia JOJ, ktorej to potvrdil Štátny ústav pre kontrolu liečiv.

„Štátny ústav prijal v mesiaci júl hlásenie o úmrtí muža s iniciálami J.P vo veku 67 rokov, očkovaného vakcínou Comirnaty. ŠÚKL dané hlásenie následne posúdil, spracoval a zaslal do európskej databázy podozrení na nežiaduce účinky EudraVigilance na základe v tom čase známych informácií,“ uviedol vo svojom stanovisku Štátny ústav pre kontrolu liečiv. 

Prípad bol uzavretý v piatok 22. októbra s týmto výsledkom: „Vzhľadom na časovú súvislosť s očkovaním nemožno vylúčiť, že očkovanie prispelo k rozvoju komplikácií základného ochorenia pacienta a k následnému úmrtiu. Kauzálnu súvislosť s očkovaním preto ŠÚKL uzavrel ako možnú.“

Jaroslav Paška zomrel vo veku 67 rokov v júli tohto roka. 

One Reply to “Bývalý poslanec Jaroslav Paška umrel v súvislosti s očkovaním proti covidu, priznáva ŠÚKL”

  1. Je to veľmi smutné, keď sa rodina dozvie, že príčinou úmrtia je vakcína. 🤔Koľko takýchto prípadov má Slovensko? Isto nielen 5 však ,Baťovka?!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *