Politika

Bývalá poslankyňa OĽANO: „Matovič je psychopat!“ Listy od ľudí nečítal a roztrhal!

Spoveď bývalej poslankyne OĽANO Marie Ritomskej, ktorá hovorí pravdu o šéfovi jej bývalej strany Igorovi Matovičovi.

11 Replies to “Bývalá poslankyňa OĽANO: „Matovič je psychopat!“ Listy od ľudí nečítal a roztrhal!

  1. Taká je pravda o Mat_ovičovi!!! No kto by to o ňom povedal, že? Ha, ha, ha … A on niečo hovoril v diskusnej relácii Kot_lebovi!!! Už viete, že to nebolo o Kot_lebovi, ale hovoril sám o sebe!!! Mysleniu zdar!!!

  2. Tejto, žene odka ujem nech ide s takou sprostosti do zatku. Peniaze ho pýtala hej.? Nech ide pýtať Fica ten jej určite dá. Ten teraz rozdáva vo veľkom z našich daní a robí si takto predvolebnú kampaň. Kde bol osem rokov. Celý čas len kradli a náš dusili. 24 eur prídavky na dieťa. Fuuuj. A tejto pani odkazujem, že ona je psychopat. Vôbec ma nepresvedčila.

  3. Blbci, Magazin 1 je plateny LSNS….. Osieraju vsetko co sa da… Klamsvo a nic viac. Ta zena bola pre nieco vyhodena z Olano, vyzera ako alkoholicka.

  4. Tiež by som povedala, že pani potrebuje kompenzovať dôsledky svojho predošlého konania. Tiež mi hneď napadlo, že vyzerá ako alkoholička, tak má asi potrebu privyrobiť si (ak sa mýlim, ospravedlňujem sa) . Kto jej vlastne vydá tu knihu? Nejaká ďalšia strana? A povedzme si…. Takéto video by sadlo na každého politika v NR SR. Stačí zmeniť meno. Idu voľby a ako býva dobrým zvykom tu u nás, najväčšie špinavosti ešte len vyplávajú na povrch😊

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *