Bývala moslimka: "Švédi ako národ zmiznú za 100 rokov. Islam má čas a riadi sa heslom: Máš hodinky, ale my máme čas" - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Bývala moslimka: “Švédi ako národ zmiznú za 100 rokov. Islam má čas a riadi sa heslom: Máš hodinky, ale my máme čas”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Mona Walterová je Somálska žena, ktorá prišla do Švédska v 90. rokoch. V Somálsku nikdy silne nedodržiavala náboženské zvyklosti, ale vo Švédsku bola nútená chodiť do mešity a nosiť hidžáb.

Po niekoľkých rokoch sa vzbúrila, opustila islam a stala sa ateistka. Nakoniec začala veriť v Ježiša a obrátila sa ku kresťanstvu.

“Veľa rokov som sa snažila presvedčiť Švédov, aby pochopili, čo je moslimský cieľ a to prevziať vašu krajinu. Prvá vec, ktorú chcú presadiť, je požiadavka na islamské náboženské právo šaría, rovnako ako vo Veľkej Británii, “hovorí Mona Walterová.

Ale mainstreamové médiá nechcú počuť Monu Walterovou. Hovoria, že má kontroverzné názory a väčšina Švédov neverí jej predpovedi, vnímajú ju ako príliš desivú.

“Švédi sú presvedčení, že švédske zákony budú vždy platiť v ich krajine. Opýtajte sa ktoréhokoľvek Angličana, či by pred tridsiatimi rokmi veril, že Británia bude mať v roku 2019 súdy rozhodujúce podľa islamského náboženského práva šaría, “upozorňuje Mona Walterová.

“Ak Švédsko uzná súdmi šáriu, tak moslimovia budú mať nové požiadavky, ako je povolenie vládnuť vlastnej enkláve bez zásahu švédskej spoločnosti. Konečným cieľom je, aby šaría ovládla celé Švédsko, “varuje bývalá moslimka.

“Ak sú teraz nejaké blonďavé a modrookej Švédky, tak na tom nezáleží, všetky budú schované pod hidžáb a burku”, ďalej predpovedá Mona.

“Čo moslimskí politici chcú, je zmeniť zákony tak, aby moslimovia vo Švédsku získali povolenie žiť podľa práva šaría. Chcú vládnuť svojim vlastným oblastiam, bez toho aby museli dodržiavať sekulárne zákony Švédska, “pokračuje Mona Walterová,” to je dlhodobý cieľ a islam má veľa trpezlivosti. Ako hovoria: “Máš hodinky, ale my máme čas”. “

Pred voľbami 9. septembra minulého roka bola väčšina švédskych novinárov hysterická ohľadom neonacistického severského hnutia odporu. Dostali 2.106 hlasov, čo jasne ukazuje, že Švédi nemajú záujem o národný socializmus.

Zdá sa však, že nikto nemá strach, že Švédsko má v krajine približne jeden milión moslimov, z ktorých mnohí prenikli do politických strán, aby presadzovali svoje vlastné záujmy. Otázkou je, kedy moslimovia vo Švédsku vytvoria vlastnú stranu.

V Belgicku bola islamská strana v posledných rokoch veľmi úspešná so svojimi politickými cieľmi, napríklad, aby sa krajina stala “100% islamským štátom” a zavedením práva šaría. Hovorí sa, že Belgicko bude mať moslimskú väčšinu už za 12 rokov.

“Jediným riešením pre Švédsko je začať masovú repatriáciu ľudí, ktorí si myslia, že je tu” haram – zakázaný “, ktorí sa nechcú stať súčasťou spoločnosti a odmietajú asimiláciu,” odporúča Mona Walterová.

“Ak to neurobíme, tak islam prevezme počas 50 rokov moc nad Švédskom a demograficky je to veľmi jasné. Švédi ako národ skončia počas 100 rokov,” uzatvára Mona.

zdroj: pz.czvoiceofeurope.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *