Byť kresťan je dnes ťažké! Politička citovala z biblie. Už ju vyšetruje polícia! - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Byť kresťan je dnes ťažké! Politička citovala z biblie. Už ju vyšetruje polícia!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Byť dnes kresťanský politik v západných krajinách nie je vôbec ľahké. Presvedčila sa o tom kresťanská poslankyňa fínskych kresťanských demokratov Päivi Räsänen.

Vo svojom príspevku na facebooku kritizovala evanjelickú luteránsku cirkev (ECLF), ktorá sa pripojila k podpore miestneho LGBTI pochodu pýchy v Helsinkách. Biblia totiž homosexualitu odsudzuje ako hriech, ohavnosť a neprirodzenosť. Skutoční kresťania sú toho názoru, že slová Biblie sú záväzné a platia aj dnes.

Polícia ju začala okamžite vyšetrovať za podnecovanie k nenávisti proti sexuálnym a rodovým menšinám.

Čerešničku na záver tomu nasadil biskup tejto cirkvi EDLF Taipa Luoma, podľa neho sú rovnako-pohlavné pary v cirkvi vítané a ich sobáš je vraj len otázkou času.

Niečo podobné sa deje aj u nás, kedy šéf ĽSNS Marian Kotleba musel vypovedať na protiteristickej jednotke NAKA, ohľadom jeho billboardov s textom “Rodina je muž a žena”. Za tieto slová sa musel Kotleba spovedať vyšetrovateľom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *