Budú mať zaočkovaní Slováci vstup do obchodov a na rôzne podujatia? Možno, ak bude 20% zaočkovaných

Izrael očkuje proti koronavírusu vo veľkom a už túto nedeľu otvára obchody, športové a kultúrne stánky. Ľudí do viacerých z nich však pustia len vtedy, ak už boli zaočkovaní na Covid 19. Šéfka strany Za Ľudí Veronika Remišová také niečo po prvýkrát pripustila aj na Slovensku, povedala to v relácii televízie Markíza Na telo.

„Keď budeme mať 20 percent zaočkovaných, vtedy má zmysel o tom uvažovať,“ skonštatovala Remišová, ktorá naďalej trvá na tom, aby sa nezaregistrovanej ruskou vakcínou Sputnik V neočkovalo. „Budeme odporúčať ľuďom, aby sa neregistrovanými vakcínami nedali očkovať. (…) Keď idete ku kardiólogovi tiež vám nepovie, aby ste si vybrali liek, ktorý sa vám páči,“ poznamenala.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353