Politika

Buďme objektívni! Pozrite sa, koľko dostala NEZÁVISLÁ Čaputová od Progresívneho Slovenska

Dnes dostal Maroš Šefčovič posledný veľký príspevok na prezidentskú kampaň od vládnej strany SMER – SD na svoj transparentný účet vo výške 230 000€. Ako sám uviedol na svojej sociálnej sieti, on sám o túto sumu požiadal.

Aby sme ale boli objektívni a nepísali len o jednom kandidátovi, ktorý sa tvári, ako nezávislý, a pri tom dostáva takéto obrovské finančné dary, pripomeňme si aj kandidátku Čaputovú.

Tá dostala od strany, v ktorej aj donedávna pôsobila ako členka, príspevok vo výške 178 700€.

One Reply to “Buďme objektívni! Pozrite sa, koľko dostala NEZÁVISLÁ Čaputová od Progresívneho Slovenska”

  1. Juj a my všetci tomu uveríme, čo je tam odfotené, jasne ona to dostala ako dar ale ako to zhodnotila? Smiešne veci tu píšete na obhajobu Čaputovej, schválne,koľko Bilboardov si dala postaviť? Jaj vlastne to nebola ona, lebo to sa nikde nepíše, kde minala na to peniaze, to bolo tiež dar asi, ktorý ale nie je nijde podchytený. No, ktoráto reklamná agentúra tie bilboardy postavila, lebo prejdem 20 km a vidím asi 5 a to za nejakých smiešnych 170000 € asi nevydá po celom Slovensku, Halo, nie sme slepí ani hlúpy, hoci si to vy novinári myslíte, takže neoblbujte a nerobte reklamu! JE MORATÓRIUM !!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *