Brutálny zásah mestských policajtov na mladého chlapca bez rúška? Kolenom ho tlačil k zemi! (Video)

Sociálnymi sieťami sa šíri video, kde mestská polícia v Českej republike spacifikovala mladého muža. Video sa šíri s popisom, že brutálne zadržanie chlapca malo byť kvôli tomu, že nemal správne nasadené rúško, tieto informácie však nemusia byť pravdivé.

Chlapec však celý čas odmieta poslúchať pokyny strážnikov a tak nevieme, čo naozaj predchádzalo tomuto zadržaniu. Policajti chlapca hodia na zem, kde mu jeden z nich tlačí kolenom na tvár a na hrudník. Celý zákrok vyvolal búrlivé diskusie a zdal sa ľuďom až príliš tvrdý. Čo však predchádzalo tomuto úkony polície nevieme. V popise sa uvádza, že chlapec mal 14 rokov a nemal rúško. Tieto informácie však nemôžme potvrdiť, pretože k incidentu nemáme viac informácii.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353