Spoločnosť

Brutálna kampaň zlyhala: Európania sa migrácie boja výrazne viac, než zmeny klímy

Ako sa zdá, spoločnosť si elitami nedá len tak nejakú tému vnútiť a má svoj vlastný názor na to, čo je pre ňu dôležité a liberálnymi médiami a aktivistami presadzovanú tému globálneho otepľovania si vnútiť ľudia nedali.

Ľudia prežívajúci „tam dole“, často medzi násilníckymi gangmi, predavačmi drog, ohrození zhoršujúcou sa bezpečnostnou situáciou v Európe, majú iné problémy ako tí, ktorí žijú vo svojich luxusných, prevažne belošských a nemigrantských štvrtiach.

Niet sa teda čomu diviť, že výskum Eurobarometra, ktorý vychádza z názoru 27 000 Európanov z 33 krajín, vychádza nasledovne: Na otázku „Z čoho máte najväčšie obavy?“ Odpovedalo 34% ľudí „Z migrácia“.

S iba 22% končí na druhom mieste médiami pretláčaná zmena klímy, ale hneď v závese skončil terorizmus, verejné financie a ekonomika, každá s položiek dosiahla 18%. Ochrana životného prostredia vo všeobecnosti potom skončila posledná s 13%.

One Reply to “Brutálna kampaň zlyhala: Európania sa migrácie boja výrazne viac, než zmeny klímy”

  1. I was curious if you ever thought of changing the layout of your site? Its very well written; I love what youve got to say. But maybe you could a little more in the way of content so people could connect with it better. Youve got an awful lot of text for only having 1 or 2 pictures. Maybe you could space it out better?|

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *