Brutálna kampaň zlyhala: Európania sa migrácie boja výrazne viac, než zmeny klímy - MAGAZÍN 1
Slovensko

Brutálna kampaň zlyhala: Európania sa migrácie boja výrazne viac, než zmeny klímy

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Ako sa zdá, spoločnosť si elitami nedá len tak nejakú tému vnútiť a má svoj vlastný názor na to, čo je pre ňu dôležité a liberálnymi médiami a aktivistami presadzovanú tému globálneho otepľovania si vnútiť ľudia nedali.

Ľudia prežívajúci “tam dole”, často medzi násilníckymi gangmi, predavačmi drog, ohrození zhoršujúcou sa bezpečnostnou situáciou v Európe, majú iné problémy ako tí, ktorí žijú vo svojich luxusných, prevažne belošských a nemigrantských štvrtiach.

Niet sa teda čomu diviť, že výskum Eurobarometra, ktorý vychádza z názoru 27 000 Európanov z 33 krajín, vychádza nasledovne: Na otázku “Z čoho máte najväčšie obavy?” Odpovedalo 34% ľudí “Z migrácia”.

S iba 22% končí na druhom mieste médiami pretláčaná zmena klímy, ale hneď v závese skončil terorizmus, verejné financie a ekonomika, každá s položiek dosiahla 18%. Ochrana životného prostredia vo všeobecnosti potom skončila posledná s 13%.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *