Brutálna bitka v českom parlamente! Poslanci sa trhali ako besní (Video)

V českom parlament to dnes bolo naozaj horúce! V Snemovni sa vo štvrtok strhla potýčka medzi poslancami. Všetko začalo strkanicou medzi nezávislým poslancom Ľubomírom Voľným a podpredsedom snemovne Tomášom Hanzelom (ČSSD), potom sa zapojili aj ďalší aktéri. Hanzel pred tým vypol Voľnému, ktorý nadával na jeho adresu, mikrofón. Ten následne, zamieril k predsedníckemu pultíku a začal hovoriť do Hanzelového mikrofónu. Následne sa strhla bitka.

Hanzel agresívneho poslanca upozornil na to, nech hovorí k veci. Snemovňa totiž vo štvrtok rieši núdzový stav. „Buď budete hovoriť k veci, alebo vás vypnem,“ uviedol Hanzel.
„Tak ja si pôjdem sadnúť k vám na klin a poviem vám to do mikrofónu,“ reagoval Voľný.

„No tak príďte,“ odpovedal Hanzel.

Voľný následne spustil nadávky na adresu Hanzela, ktorý mu potom vypol mikrofón. Voľný sa následne zdvihol a došiel k miestu podpredsedu Hanzela. „Ja ako volený zástupca ľudu mám právo sa vyjadriť. Nechajte ma vystúpiť, „povedal do jeho mikrofónu.

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353