Brusel konečne našiel riešenie proti násiliu migrantov. Zakázal predaj alkoholu

V niektorých mestských štvrtiach Bruselu v Belgicku zaviedla radnica “úplný zákaz alkoholu”, ktorý má pomôcť v boji proti rastúcemu násiliu, zločinu a chaosu spôsobenému opitými migrantmi v týchto štvrtiach.

V mestskej časti Schaarbeek a najmä v neslávne známej ulici Aarschotstraat používajú nelegálni migranti krčmy a bary k nákupu alkoholu, ktorý potom konzumujú v skupinách, informuje SCERTR, nezávislé politické spravodajské médium (zameriava sa najmä na “tvrdá” témy, ktoré sú v súčasných médiách zanedbávané).

“Sú to skupiny 10 až 15 mužov, ktorí pod vplyvom alkoholu spôsobujú nepríjemnosti. Agresívne konajú voči polícii aj miestnemu obyvateľstvu, “upresňuje Sceptre. Niekedy dokonca dochádza k “ťažkým bojom”, pri ktorých používajú migranti nože či mačety.

Miestni obyvatelia Sceptre prezradili, že už od poludnia sa v uliciach zhromažďujú veľké skupiny migrantov, aby usporiadali hlasné večierky až do neskorých nočných hodín. Situáciu vyhodnotila miestna radnica ako neúnosnú a zakázala v niektorých štvrtiach Bruselu predaj alkoholických nápojov.

Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *