Bratislavu čaká vo štvrtok peklo! Protestujúci vôbec nepoľavujú! Nepáčia sa im výhody pre očkovaných a vláda - MAGAZÍN 1
Slovensko

Bratislavu čaká vo štvrtok peklo! Protestujúci vôbec nepoľavujú! Nepáčia sa im výhody pre očkovaných a vláda

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Minulý týždeň vo štvrtok demonštranti proti vláde a očkovaniu paralyzovali Bratislavu a odstavili hlavné dopravné ťahy. Pochopili, že blokácie ciest majú väčší zmysel, ako obyčajné protestovanie na námestiach a vláda si ich viac všimne.

To isté sa chystá aj tento štvrtok 5.augusta v Bratislave od ranných hodín. Protestujúci chcú opäť blokovať hlavné mesto. Na sociálnych sieťach sa už všetci dávajú dokopy: „Mobilizujte sa každý!!! Šoféri áut, motoriek, autobusov, traktorov, nákladných áut, miešačiek, JEDNODUCHO VŠETCI!“ vyzývajú. Demonštrácie v Bratislave sa majú konať pred Úradom vlády.

“To nie je ani tak kvôli očkovaniu, Ako skôr kvôli obmedzovaniu a šikanovaniu ľudí bez očkovania.” píšu ľudia na podporu protestu.