Bratislavská advokátska kancelária nezastúpi ľudí, ktorí sa dali zaočkovať - MAGAZÍN 1
Slovensko

Bratislavská advokátska kancelária nezastúpi ľudí, ktorí sa dali zaočkovať

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Vláda sa obrovskou kampaňou snaží motivovať Slovákov, aby sa dali zaočkovať a tvrdia, že vakcína je jediným riešením, ako von z pandémie. Ukazuje sa však, že veľké percento ľudí stále neverí očkovaniu a v diskusiách kritizujú nedostatok informácii o vakcíne, o ktorej nevedia, aké môže mať dlhodobé nežiadúce účinky. Existujú aj firmy, ktoré sa snažia svojim zákazníkom dať akési bonusy, ak sú zaočkovaní.

No našla sa aj taká firma, ktorá neobslúži klientov, ktorí boli očkovaní. Ide o bratislavskú advokátsku kanceláriu Weis & Partners. „Pokiaľ ste potenciálni klienti, rovno sa otočte, budete ako očkovaní odmietnutí pre aktuálnu vyťaženosť kancelárie. Všetok voľný čas v tejto dobe prioritne venujeme časti populácie, ktorá si svoje zdravie váži a správa sa v prvom rade zodpovedne voči sebe,“ píše sa na ozname.

Následne sa na papieri uvádza, že ak klient zataja skutočnosť o očkovaní, advokáti si vyhradzujú právo na poskytnutie všetkých krokov voči osobe, ktorá ohrozila zdravie osôb nachádzajúcich sa v priestoroch.