Boris Kollár: “Všetci sa spojili, aby Kotlebu vymenili kvôli rodinkárstvu. Ak ho zavedie slušný Lunter, je to niečo úplne iné” - MAGAZÍN 1
Slovensko

Boris Kollár: “Všetci sa spojili, aby Kotlebu vymenili kvôli rodinkárstvu. Ak ho zavedie slušný Lunter, je to niečo úplne iné”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Boris Kollár sa vyjadril k menovaniu syna župana Luntera za vicežupena a zdôraznil, že ho dvojitý meter “slušných” začína štvať.

Vo svojom príspevku sa Kollár kriticky vyjadruje na stranu aktuálneho predsedu BBSK Jána Luntera, ktorý vymenoval za vicežupana svojho syna Ondreja a dal mu kráľovský plat 3675€.

Už ma začínajú štvať títo akože “slušní” rôzni neomarxisti, liberáli, progresivci! Sú rovnakí ako tí, ktorých kritizujú a vehementne idú vymeniť. Vsetci sa “spojili” lebo Kotlebu treba vymeniť, lebo v kresle župana zaviedol rodinkárstvo a to nám slušným veľmi vadí… Ak ho zavedie slušný Lunter tak to je predsa niečo úplne iné a dozvieme sa z jeho úst, že keď dvaja robia to isté, je to vždy iné…”

“To ma podrž. A Slušné Slovensko je ticho rovnako ako pri voľbe prezidenta… Tí slušní povedali, áno Šefčovič je odborník a má všetky predpoklady, aby mohol byť prezidentom, ale je nevolitelný, lebo je príliš napojený na Smer… OK beriem, ale už o mesiac presne tieto isté “morálne autority, slušné, progresívne a spolu“ nemajú problém vymenovať za hlavného kontrolóra mesta Bratislava (neodvolateľného) človeka absolútne prepojeného na Smer a majú plne ústa, že je to v poriadku, lebo je to odborník (čo mu nechcem vziať, určite je), no takýto kotrmelec o 180 stupňov urobia len po mesiaci,” vysvetlil líder Sme rodina.

Treba však dodať, že Marian Kotleba síce zamestnal svoju manželku Frederiku na Regionálnej správe ciest, ktorá patrí pod správu BBSK, ale mala len minimálnu mzdu a nezastávala žiadnu vysokú funkciu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *