Bombami zaútočili na nemeckú protimigračnú stranu AFD. Má to byť pokus o zastrašenie - MAGAZÍN 1
Slovensko Zo sveta

Bombami zaútočili na nemeckú protimigračnú stranu AFD. Má to byť pokus o zastrašenie

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Včera večer sa stala regionálna kancelária opozičnej protiimigrantskej strany AFD cieľom bombového útoku. Za obeť padlo 6 vozidiel a dva prívesy, ktoré strana používala vo volebnej kampani.

Podľa Andreasa Harlaße našťastie nebol nikto zranený. Politici AFD sa domnievajú, že je to výsledok nedávnych slovných útokov politického establishmentu (vládnucej CDU a Soc. Dem) proti AFD, kedy ich označili za “škodlivý element”.

Je to ďalší z mnohých útokov záhadných útočníkov proti majetku a politikom opozície v dnešnom Nemecku a to vrátane pokusov o vraždu. Všetky tieto útoky spája jedno, páchatelia nie sú nikdy nájdení.

Podľa špekulácií alternatívnych médií, ktoré sa opierajú často o zdroje z bezpečnostných zložiek, sa jedná o útoky ľavicových aktivistov združených okolo spolkov Antifa a kriminálnych imigrantských skupín, ktoré sú napojené na časť tajných služieb a všetko sa deje s tichým súhlasom vládnuceho establishmentu.

Cieľom útokov je zastrašiť a prípadne fyzicky zlikvidovať skutočnú nemeckú opozíciu, ktorá nesúhlasí si migráciou či islamizáciou krajiny.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *