Blahu sa snažia zastrašiť?! Vnikli mu na pozemok a toto mu dali na menovku - MAGAZÍN 1
Slovensko

Blahu sa snažia zastrašiť?! Vnikli mu na pozemok a toto mu dali na menovku

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Ľuboš Blaha je známy svojim postojom k liberálnym médiám a politikom. Nebojí sa a pátra po ich pozadí a prezrádza veci, z ktorých niesu nadšení a radšej by boli, keby sa o nich nevedelo.

V pondelok večer zverejnil príspevok, kde upozornil, že sa mu niekto vlámal na pozemok, preliezol plot a na jeho menovku nalepil nápis “Pozor besný pes!”. Blaha takéto zastrašovanie okamžite odsúdil.

“Nejaký idiot si dal tú námahu, aby prešiel cez kamerou strážený vchod, vyliezol na vaše poschodie, vystrihol a vytlačil papierik so stupídnym politickým hejtom a zavesil ho na vašu menovku k dverám. Poviete si, zase nejaký pubertiak, no bože. S úškrnom strhnete papierik a vyberáte kľúče.Lenže potom sa pozriete na svoju manželku. A tá to vôbec neberie s humorom.” píše Blaha.

Celý príspevok si môžete prečítať tu:

zdroj: Facebook/ Ľuboš Blaha

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *