Blaha tvrdí, že sestra, ktorá odmietla doniesť Kollárovi čaj, dostala vraj po 30 rokoch výpoveď

Poslanec opozičnej strany Smer Ľuboš Blaha na sociálnej sieti tvrdí, že podľa jeho zdroja, mala sestra, ktorá odmietla doniesť Borisovi Kollárovi čaj, výpoveď po 30 rokoch v zdravotníctve.

Blaha však ďalej v statuse tvrdí, že môže ísť len o nedorozumenie a možno táto výpoveď sestričke z nemocnici len hrozí.

„Spomínate si na vrchnú sestru, ktorá sa vzoprela Borisovi Kollárovi a zastala sa jednej zo sestričiek, ktorá nedoniesla včas dva čajíčky pre papaláša a jeho „opatrovateľku v rokoch“? Podľa mojich informácií dostala včera táto vrchná sestra okamžitú výpoveď. V zdravotníctve robí 30 rokov a patrí k tým najlepším. Ale papaláš Kollár sa mstí. Surovo a kruto. Pevne verím, že je to len nedorozumenie, a že sa to vysvetlí. Možno to iba hrozí a nám sa podarí vyvinúť tlak a zvrátiť to. Ak sa ale môj zdroj nemýli, toto je asi ten najodpornejší čin, aký kedy spáchal ústavný činiteľ.“ píše Blaha.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353