Slovensko

Blaha tvrdí, že sestra, ktorá odmietla doniesť Kollárovi čaj, dostala vraj po 30 rokoch výpoveď

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Poslanec opozičnej strany Smer Ľuboš Blaha na sociálnej sieti tvrdí, že podľa jeho zdroja, mala sestra, ktorá odmietla doniesť Borisovi Kollárovi čaj, výpoveď po 30 rokoch v zdravotníctve.

Blaha však ďalej v statuse tvrdí, že môže ísť len o nedorozumenie a možno táto výpoveď sestričke z nemocnici len hrozí.

„Spomínate si na vrchnú sestru, ktorá sa vzoprela Borisovi Kollárovi a zastala sa jednej zo sestričiek, ktorá nedoniesla včas dva čajíčky pre papaláša a jeho „opatrovateľku v rokoch“? Podľa mojich informácií dostala včera táto vrchná sestra okamžitú výpoveď. V zdravotníctve robí 30 rokov a patrí k tým najlepším. Ale papaláš Kollár sa mstí. Surovo a kruto. Pevne verím, že je to len nedorozumenie, a že sa to vysvetlí. Možno to iba hrozí a nám sa podarí vyvinúť tlak a zvrátiť to. Ak sa ale môj zdroj nemýli, toto je asi ten najodpornejší čin, aký kedy spáchal ústavný činiteľ.“ píše Blaha.