Blaha: “Sme proti Istanbulskému dohovoru, médiá šíria HOAX!”

Dnes v médiách odznela správa, že vláda mení svoj postoj k Istanbulskému dohovoru a súhlasí s ním. Ľuboš Blaha však nesúhlasí a túto informáciu vyvracia. Vraj sa bude hlasovať po tretí krát a ak opozícia nesklame, Istanbul neodsúhlasia.

“Liberálnymi médiami sa šíri hoax, vraj vláda zmenila svoj postoj k Istanbulskému dohovoru. V skutočnosti každý vie, že je to len technická otázka – buď mať text, že NR SR nesúhlasí a hlasovať za, alebo mať text, že NR SR súhlasí a hlasovať proti. Keby sme išli prvou cestou, Čaputová by sa zase tvárila, že to nebude rešpektovať. Tak ideme druhou cestou – návrh bude, že schvaľujeme a my zahlasujeme proti. Čisto technická vec, aby to bolo právne čisté. A médiá už z toho robia titulky, že vláda zmenila postoj a že ideme podporovať Istanbulský dohovor. Takto funguje liberálna žurnalistika – hoaxy, klamstvá, konšpirácie. A hlavne, že vidia hoaxy všade naokolo, ale do zrkadla sa nepozrú. Sme proti Istanbulskému dohovoru a ak nezradia strany z opozície, tak to dnes v parlamente do tretice odhlasujeme – nech sa už excelencia zo skládky nemôže vykrúcať.” píše Blaha.

Čo je v skutočnosti Istanbulský dohovor, ktorý sa skrýva za ochranu žien a detí? Kotleba vysvetľuje:

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *