Blaha naložil Dostálovi, Budajovi, Sulíkovi a Kollárovi! Toto len ťažko rozdýchajú (Video)

Poslanec Smeru-SD Ľuboš Blaha sa na ustanovujúcej schôdzi Národnej rady SR obul do predstaviteľov novej vládnej koalície.

Ten pocit, keď Dostál v parlamente kádruje komunistov a ty mu môžeš od srdca pripomenúť, že pred rokom 1989 to bol on, kto pre marxisticko-leninistické Nové Slovo písal oslavné články na Socialistický zväz mládeže…

Vypočujte si:

A áno, pomýlil som sa. Eštébák Budaj nebude ministrom kultúry, ale ministrom životného prostredia. Ale nepomýlil som sa v tom hlavnom – bol to eštébák. S krycím menom Domovník.

Ja len, že vyvreskovať, že Blaha nesmie viesť výbor, lebo je komunista a potom na post ministra obhajovať eštébáka Budaja, to je nadmieru šialené aj na súdruha Dostála.

Budú to schytávať, chlapci. Budú to strašne schytávať.

Zdroj: YouTube / InfoVojna

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *