Slovensko

Blaha kričal na ľudí, že chce dať „Slovensko dole!“ (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Včera sa na Slovensku konali dva protesty proti vláde. Prvý v Bratislave, kde sa objavili občianski aktivisti, Kotlebovci a zástupcovia strany Za Život. Ďalší protest iniciovala strana Smer v Rimavskej Sobote, kde urobili bohatý hudobný program na miestnom amfiteátri.

A práve tu sa členovi strany Smer Ľubošovi Blahovi podaril poriadny trapas, z ktorého okamžite vznikli ďalšie videá. Blaha zakričal na dav poväčšine dôchodcov, aby dali čapice hore a „Slovensko dole!“ neskôr si však uvedomil, čo povedal a okamžite sa začal opravovať „Dajme Matoviča dole!“.

Na sociálnych sieťach sa začali šíriť postrihané videá, kde autor doplnil „Dajme Slovensko dole!“ toto síce Blaha nepovedal, ale niektorí v diskusiách napísali, že roky ich vlády dali Slovensko dole určite.

One Reply to “Blaha kričal na ľudí, že chce dať „Slovensko dole!“ (Video)”

  1. Títo pošahaní literáli majù kurací mozog, Blaha tým myslel,že Slovensko má urobiť zmeny zdola, teda od pracujúceho proletariátu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *