Billboard v Londýne nabáda bielych ľudí k sterilizácii. Vo Švédsku je to už trend!

V Londýne sa objavil billboard nabádajúci bielych ľudí, aby sa nechali sterilizovať. Tým by údajne vyriešili preľudnenie.

Plagát, ktorý bol umiestnený na Holloway Road, hovorí: „Predstavte si mesto menej preplnené … prispejte k tomu – sterilizujte sa! Ano! „

Plagát obsahuje iba karikatúry bielych ľudí a žiadnej inej rasy. Podobný plagát zameraný len na sterilizáciu bielych ľudí sa objavil aj v Portugálsku.

V roku 2017 zase niekto nabádal anglické dievčatá, aby mali pohlavný styk s migrantmi, ktorí vo veľkom prúdia z Afriky do Anglicka: „Sex s utečencami je jazmínovo voňajúci a krásny.“ niekto namaloval na budovu.

Zdá sa, že podpora sterilizácie má už v niektorých západných krajinách kladnú odozvu. Pôrodnosť tam klesá. Napríklad vo Švédsku počet mužov, ktorí dobrovoľne volia vazektómiu vzrástol o 70%. V roku 2013 sa jej podrobilo 1 430 mužov, zatiaľ čo v roku 2017 ich bolo 2 470. Vo veľkých mestách, ako je Stockholm, sa počet mužov, ktorí sa nechali sterilizovať, za posledných päť rokov zdvojnásobil.

V Nemecku a Anglicku je zase najviac používané meno pre teraz narodené deti Mohammed. To znamená, že moslimská komunita sa rozrastá vo veľkom a majú mnohopočetné rodiny, zatiaľ čo tradičné Európske rodiny vymierajú.

Spotted in London (Holloway Road)…

Funny, this sign doesn’t meet the usual ‘diversity’ requirements of all the others around London. pic.twitter.com/dHmH6E6hgJ— Charlie (@CharlieIDM) 24. októbra 2019

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.