Zo sveta

Bill Gates odhalil, čo bude potrebné, aby sa znovu mohlo cestovalo po svete. Prichádza preukaz digitálnej imunity?

Bill Gates v rozhovore na rovinu uviedol, že nebude možné, aby sa znovu cestovalo po svete ako pred vypuknutím vírusovej epidémie, pretože mnoho krajín bude aj v budúcnosti stále v situácii, že nákazu nebudú zvládať, takže do týchto krajín budú môcť jazdiť len ľudia s certifikátmi, ktoré sa v USA stanú s najvyššou pravdepodobnosťou súčasťou dátového obsahu biometrických pasov.

Každý človek bude mať tzv. preukaz digitálnej imunity, ktorý bude obsahovať informáciu, či je osoba zaočkovaná proti COVID-19, alebo bude obsahovať informácie o prekonaní tejto choroby, čo bude znamenať, že osoba má prirodzené protilátky v tele.

Tieto dve skupiny osôb budú môcť cestovať po svete a budú sa môcť aj vracať domov bez toho, aby im hrozili po návrate karantény. Osoby bez preukazu by jednak po návrate museli rovno do karantény, ale je veľmi pravdepodobné, že bez preukazu by vôbec ani z USA nemohli ľudia odletieť a odcestovať.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Číslo účtu: SK2811000000008017035353

7 Replies to “Bill Gates odhalil, čo bude potrebné, aby sa znovu mohlo cestovalo po svete. Prichádza preukaz digitálnej imunity?

  1. Však o toto ti išlo, ty de-Bill !!! … Najprv si vrazil veľký balík peňazí do vývoja corony v tajnom biologickom labáku, potom ste si dali ten vírus so ženou patentovať, nacvičovali ste si dopredu scenár o pandémii… Potom si nalial ďalší veľký balík do super rýchleho vývoja vakcíny niektorej zapredanej farmafirme NWO, ktorou teraz chcete ľudí povinnou vakcináciou očipovať, aby ste ich mohli kontrolovať !!! … Ty špina globalistická! … Ty psychopatický zmrd – otestuj si tú vakcínu najskôr na sebe ! … Daj sa liečiť – hoci tebe už nič nepomôže !

  2. Kto je Bill G a t e s a pre koho pracuje ? Pracuje pre najväčšie Zlo sveta ,teda pre londýnskych g l o b a l i s t o v . Financuje výrobu biologických zbraní ,teda aj 89 bojových k o r o n a vírusov,tak ako financoval všetky genocídu spôsobujúcu epidémie .Pripravuje č i p i z á c i u ľudí,lebo je to ešte posledná nádej nemorálnych bankárov L o n d ý n a ako zotročiť ľudí a manipulovať nimi v ich plánovanom psychopatickom n w o . Dobrou správou je ,že bol už zatknutý lekár ,ktorý vírus vyrobil a vie aký je plán jeho šírenia. Britské rozviedky M I 6, C R U , M O S S A D zabezpečovali farebné m a j d a n y , teroristov ,teror. útoky . Centrá pre vývoj biologických zbraní financované bankármi L o n d ý n a sú v USA, Ukrajina, Gruzínsko ,Čína/tu už sú teraz pod kontrolou štát.moci / .V USA už tiež začína zatýkanie prisluhovačov bankárov L o n d ý n a . Na strane Dobra stoja prezidenti 3 krajín – Ruska ,Číny a USA . Všetko je na ľuďoch , lebo buď zvíťazíme nad korporatívnym fašizmom bankárov ,alebo budeme ich otrokmi.

  3. Ve skutečnosti lze ohnisko korony v Číně vysledovat až po farmaceutickou společnost Wuxi ve Wuhanu v Číně. Teď přijde ta zajímavější část. Hádejte, kdo vlastní firmu Wuxi? Je to nadace Sorose! Najdete ji jako Wuxi Pharmatech Cayman Inc.
    Možná by někdo měl porovnat šíření infekce v USA s laboratořemi v americké pobočce společnosti Wuxi, které sídlí v Texasu, Marylandu, New Jersey, Kalifornii, Minnesotě a na jiných místech.
    Nadace Soros je samozřejmě předvoj rodiny Rothschildů a dalších Chazarů, z nichž mnozí se teď schovávají mimo jiné ve Švýcarsku, na Novém Zélandu a na Britských Panenských ostrovech.

  4. To čo sa týka tohto nebezpečného človeka všetko sedí, ale čo majú sakra všetci s tou „digitálnou imunitou“??? Digitálna imunita je súhrnne software: antivír a/alebo firewall pre váš počítač = váš počítač sa stáva imúnny voči digitálnym hrozbám. Gates povedal: „digital imunity proof“ Nie? Teda Digitálny preukaz (dôkaz) imunity. Chápete rozdiel? Teda preukaz imunity na digitálnom princípe. Aký preukaz imunity? Digitálny preukaz imunity. (môže byť papierový, platný, neplatný…) Len nemám rád keď sa pletú pojmy.
    Inak vďaka za článok.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *