Zo sveta

Bill Gates odhalil, čo bude potrebné, aby sa znovu mohlo cestovalo po svete. Prichádza preukaz digitálnej imunity?

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Bill Gates v rozhovore na rovinu uviedol, že nebude možné, aby sa znovu cestovalo po svete ako pred vypuknutím vírusovej epidémie, pretože mnoho krajín bude aj v budúcnosti stále v situácii, že nákazu nebudú zvládať, takže do týchto krajín budú môcť jazdiť len ľudia s certifikátmi, ktoré sa v USA stanú s najvyššou pravdepodobnosťou súčasťou dátového obsahu biometrických pasov.

Každý človek bude mať tzv. preukaz digitálnej imunity, ktorý bude obsahovať informáciu, či je osoba zaočkovaná proti COVID-19, alebo bude obsahovať informácie o prekonaní tejto choroby, čo bude znamenať, že osoba má prirodzené protilátky v tele.

Tieto dve skupiny osôb budú môcť cestovať po svete a budú sa môcť aj vracať domov bez toho, aby im hrozili po návrate karantény. Osoby bez preukazu by jednak po návrate museli rovno do karantény, ale je veľmi pravdepodobné, že bez preukazu by vôbec ani z USA nemohli ľudia odletieť a odcestovať.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Číslo účtu: SK2811000000008017035353

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *