Bihariová z PS prirovnáva Uhríka k Hitlerovi, lebo sa mu nepáčia muži v šatách - MAGAZÍN 1
Slovensko

Bihariová z PS prirovnáva Uhríka k Hitlerovi, lebo sa mu nepáčia muži v šatách

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Irena Bihariová známa tvár Progresívneho Slovenska prirovnala Milana Uhríka k Mussolinimu či Hitlerovi.

Irena Bihariová je známou tvárou Progresívneho Slovenska. Predtým bola známa ako tvrdá bojovníčka proti rasizmu v organizácii Ľudia proti rasizmu, ktorej vedenie prebrala po svojom partnerovi Danielovi Milovi. Vo svojom príspevku na sociálnej sieti prirovnala slovenského Europoslanca z ĽS Naše Slovensko k Mussolinimu a k Hitlerovi. Vyprovokoval ju Uhríkov názor na Europoslanca v ženských šatách.

Ako píše v príspevku: „vraj ak fašistov pustíme medzi mediálny a politický mainstream, dáme im nejaké tie funkcie a zodpovednosti, tak sa nakoniec umravnia a scivilizujú. Neplatilo to pri Mussolinim, neplatilo to pri Hitlerovi a neplatí to ani o Uhríkovi.“ Potom sa pustila aj do jeho výroku ohľadom europoslanca v sukni. Podľa nej je síce pre Uhríka čudo no pre zvyšok Európy to má byť renomovaná profesorka. Nuž možno zvyšok progresívnej Európy. Pán Petra De Sutterová bola zvolená do Europarlamentu za holandskú stranu zelených ľavičiarov, tí získali vo voľbách do Europarlamentu v roku 2019 10,9 percenta.

Slovenský transrodový človek (bohužiaľ nevieme nájsť to správne pomenovanie) vystupujúci pod menom DJ Matia či B-Complex je vraj omnoho hodnotnejší a robí v Európe aj vo svete lepšie meno Slovensku ako Europoslanec Uhrík. Lebo toto slovenské čudo, akoby ju/ho nazval možno Milan Uhrík dostal možnosť nahrávať v prestížnom hudobnom vydavateľstve Hospitality Records a časopis Forbes ju zaradil ako jednu z 30 najúspešnejších Sloveniek mladších ako 30 rokov. Zatiaľ čo po Uhríkových vyjadreniach sa vraj na nás v Európe pozerajú, akoby sme ešte včera zliezli zo stromov spomedzi šimpanzov.

Celý príspevok si môžete prečítať tu:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *