Bidenovi voliči v panike! V USA sa začalo ručné kontrolovanie miliónov hlasovacích lístkov, kontrolujú vodoznaky - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Bidenovi voliči v panike! V USA sa začalo ručné kontrolovanie miliónov hlasovacích lístkov, kontrolujú vodoznaky

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Posúdenie 2,1 milióna hlasovacích lístkov pre americké prezidentské voľby v roku 2020 v okrese Maricopa v Arizone začalo minulý piatok.

Okres Maricopa, štvrtý najväčší okres v Spojených štátoch a najväčší okres v Arizone, je prvým americkým okresom, ktorý prechádza podrobným, ručne prepočítaním, bezpečným a forenzným preskúmaním volieb v roku 2020. Kontrola bola nariadený arizonským senátom.

UV metóda sa používa ku kontrole hlasovacích lístkov na identifikáciu vrások a vodoznakov. Vynálezca a analytik dát Jovan Hutton Pulitzer má patentovanú metódu, pomocou ktorej môžete identifikovať podvodné hlasovacie lístky podľa použitého papiera, vrások v papieri, atramentu na formulároch a ďalších charakteristík. Pulitzer dokáže identifikovať podvodné hlasy, ktoré nakoniec povedú k presným výsledkom volieb v roku 2020, ak sa zohľadnia iba platné hlasy.

Pri kontroluje „asistuje“ deväť videokamier, ktoré zdieľajú svoje vysielanie so svetom prostredníctvom internetu na AZAudit.org. arizonské zákony to nevyžadujú, ale takto každý môže vidieť, o čo ide.

https://www.youtube.com/watch?v=BXNbI6Yz4M8