Slovensko

Beňová sa pochválila fotkou s bruškom a ozval sa robotník, ktorý si pýta peniaze za omietku

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Neoliberálna europoslankyňa za Smer-SD Monika Beňová sa na sociálnej sieti pochválila fotografiou, kde pózuje so svojim tehotným bruškom. Tento príspevok si dokonca Beňová dala sponzorovať, aby ho videlo čo najviac ľudí na Facebook. Všimol si ho však aj niekto, kto Beňovú pozná ešte z čias, keď sa na Slovensku platilo v slovenských korunách, no jemu podla všetkého vyplatené nebolo.

„….my len že pekný pondelok. Nech sa vám dnešný deň vydarí, je to taký skoro piatok, lebo zajtra je voľno. Tak spokojný deň prajeme. My už 30.týždeň striháme….“ napísala Beňová k fotografiám.

Nečakala však, že sa pod jednu fotku podpíše muž, ktorý Beňovej vyčíta, že mu nevyplatila za jeho prácu na omietke v jej byte.

„Krásne omietky za vami, ktoré ešte dodnes nemám doplatené. (8000sk)“ píše údajný robotník.

Monika Beňová ako europoslankyňa dostáva rozprávkový plat a bývalých 8000 slovenských korún je dnes len niečo cez 265€. Beňová na tento komentár neodpovedala a tak nevieme, aká je druhá strana mince a či je tento komentár pravdivý.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!