Benčík priznáva, že Mazurek nikdy žiadne dlažobné kocky nehádzal. Kotleba ponúka 10-tisíc, ak niekto nájde dôkaz - MAGAZÍN 1
Slovensko

Benčík priznáva, že Mazurek nikdy žiadne dlažobné kocky nehádzal. Kotleba ponúka 10-tisíc, ak niekto nájde dôkaz

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

„Biela vrana“, „lovec extrémistov“ a po posledných voľbách aj poslanec Národnej rady SR Ján Benčík (Za ľudí) v pléne parlamentu priznal, že informácia o tom, že Milan Mazurek (ĽS Naše Slovensko) hádzal dlažobné kocky po proteste proti nelegálnej migrácii, je nepravdivá.

Milan Mazurek je už od svojho nástupu do parlamentu v r. 2016 obviňovaný nielen politickými oponentmi, ale i médiami „hlavného prúdu“ z toho, že po proteste proti nelegálnej migrácii v roku 2015 hádzal na arabskú rodinu dlažobné kocky.

Milan Mazurek túto informáciu od začiatku popieral a tvrdil, že sa jedná o výmysel. Obvinenia však stále pokračovali z každej strany i keď na to neexistoval žiaden dôkaz.

Toto obvinenie sa znovu objavilo v parlamente aj v tieto dni, keď sa rokovalo o programovom vyhlásení vlády. Tento hoax zopakoval poslanec za OĽaNO Juraj Krúpa.

„Videli sme totižto pána Mazureka, ako hádže kamene po ľuďoch s deťmi, ktorých aj policajti museli brániť,“ hovoril poslanec Krúpa v parlamente.

Mazureka sa v pléne zastal jeho stranícky šéf Marian Kotleba, ktorý poslancovi oponoval a vyzval ho, aby dal dôkaz o tom, že sa niečo také stalo, alebo sa v opačnom prípade Mazurekovi ospravedlnil.

„Pán poslanec Krúpa, predseda môjho výboru, ak ste chlap, a to čo ste povedali myslíte vážne, dávam vám tu stávku o 10-tisíc eur. Dokážte, nájdite jeden dôkaz, že Mazurek hádzal kamene, 10-tisíc eur je vašich. Keď nie, verejne sa mu ospravedlňte, lebo ste klamali a vychádzate z klamlivých protislovenských médií,“ zareagoval Kotleba.

Mazureka sa nečakane v tomto zastal aj poslanec za stranu Za ľudí Ján Benčík. Ten priznal, že sa jedná o fámu a Mazurek žiadne dlažobné kocky nehádzal.

„Poviem niečo, čo treba teda, jednu fámu, ktorú treba vyvrátiť. Tu sa hovorí tuším o pánovi Mazurekovi, že on hádzal dlažobné kocky pred bratislavskou hlavnou stanicou 20. júna 2015. Nie, nie je to pravda, pán Mazurek kocky nehádzal, pretože tam vtedy dlažobné kocky nehádzal nikto,“ povedal J. Benčík v pléne NR SR.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *