Slovensko

Benčík je za povinné očkovanie všetkých Slovákov

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Poslanec Ján Benčík (SaS) to povedal na rovinu. Súhlasí s tým, aby bolo povinné očkovanie všetkých Slovákov.

„Poviem to na rovinu. Súhlasím s lekármi a som za povinné plošné očkovanie s výnimkou tých, ktorým to ich lekársky potvrdený zdravotný stav momentálne neumožňuje“. napísal na Facebooku.

O možnom povinnom očkovaní či dokonca lockdownu pre všetkých aj zaočkovaných hovoril v relácii Ide o pravdu profesor Vladimír Krčméry. „Ak sa nám to v najbližších dňoch nepodarí, príde na rad lockdown pre všetkých, okrem škôl“. V relácii Ide o pravdu nevylúčil ani predĺženie zimných prázdnin. Ak sa chceme vrátiť na budúci rok do normálneho života, potrebujeme podľa profesora Krčméryho 70 percentnú zaočkovanosť. Preto nevylučuje ani povinné očkovanie zdravotníkov a príslušníkov silových zložiek: „Deje sa to v susedných krajinách, a bude to aktuálne aj na Slovensku“.

Ministerka spravodlivosti Mária Kolíková nevidí ústavnoprávne prekážky pri povinnom očkovaní

„Ústavnoprávne je určite priestor rozprávať sa o zavedení povinného očkovania, či už pre vybrané skupiny ľudí s ohľadom na ich prácu nevyhnutnú na riadny chod štátu, a to osobitne pri zdravotníckych pracovníkoch a pri ozbrojených silách, ale dá sa uvažovať aj o všeobecnej povinnosti,“ uviedla ministerka spravodlivosti Mária Kolíková. Zdôraznila však, že naďalej zostáva dôležité spoločnosti vysvetľovať, prečo je očkovanie tá správna cesta na ochranu zdravia a života ľudí.

8 Replies to “Benčík je za povinné očkovanie všetkých Slovákov

  1. Tento starý pán nech už radšej rozmýšľa nad svojou smrťou,ako sa bude zodpovedať Bohu zo svojho aktívneho bonzáckeho života a nech už radšej konečne drží hubu.Je zaujímavé,keď sa naši štátnicky predstavitelia dávali tak pompézne a veľkodušne očkovať pred národom,že doteraz nikto z nich nemal ani najmenšie zdravotné problémy.Obyčajné ľudské špiny sú to,nič iné.Každý normálny človek vie,o čom to všetko je.

  2. Benčík je skutočne exemplárny prípad, sledujem jeho výroky a činy už roky, má rád, keď sú ľudia znásilňovaní do niečoho, čo vôbec nechcú a ak sa nepodrobia, ochotne ich udá, ak budú za to potrestaní.

  3. Poprosím zdravotníkov, ktorí budú očkovať pána Benčíka a jemu podobných štváčov, sabotujte prosím tajné metodické pokyny očkovať poslancov vládnej koalície neškodnými roztokmi. Naočkujte ich pravou vakcínou akú oni sami schvaľujú a s ňou vraždia obyvateľov SR. Ujmite sa prosím toho niekto; dajte takým ako pán Benčík nefalšovanú pizzer, modernu alebo inú nefalšovanú vakcínu. Veď nakoniec ide o ich zdravie, prečo by mali ostať “ nechránení“?
    No nie?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *