Belosi si v USA klaňajú pred Černochov, ospravedlňujú sa a bozkávajú im nohy - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Belosi si v USA klaňajú pred Černochov, ospravedlňujú sa a bozkávajú im nohy

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Po celých Spojených štátoch sa rozpútali obrovské demonštrácie pre zabitie čierneho muža, bielym policajtom. Demonštranti protestujú proti policajnému násiliu a spolu s hnutím Antifa ničia mestám, podpaľujú domy, autá a podniky.

Okrem toho sa na internete objavili videá, kde údajný člen Black Lives Matter (Na čiernych životoch záleží) zastaví bielu ženu a hovorí jej, aby si kľakla na kolená a ospravedlnila sa za to, že je biela. Na iných videách zase skupiny čiernych demonštrantov nastavujú nohy a hovoria bielym Američanom, aby im bozkávali nohy.

“I work for Black Lives Matter…but since I work for that company my CEO has told me to come out today and to bring you on your knees because you have white privilege, so if they see that a white person is getting on their knees, that shows solidarity for the situation,” hovorí osoba na videu bielej žene.

Video je s titulkami:

Video, kde biela žena a biely muž bozkávajú topánky černochom, je staršie video a nejedná sa o reakciu na aktuálne dianie.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *