Beloch s nápisom „Na všetkých životoch záleží“ v černošskom gete nemal šancu! (Video)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Biely Američan v roku 2016 vyskúšal sociálny experiment a vstúpil do černošského geta s transparentom „All Lives Matter“ (Na všetkých životoch záleží). Dnes môžeme na protestoch vidieť nápisy „Black Lives Matter“ (Na čiernych životoch záleží).

Američan však v černošskej štvrti nepochodil a miestni na neho rovno zaútočili! Je to zaujímavý fakt, pretože kým bieli ľudia protestujú aj za čiernych, čiernym sa už nepáči, ak sa máme postaviť za všetkých, minimálne v tejto americkej štvrti.

https://www.youtube.com/watch?v=SL8f5iWrzN0

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *