Spoločnosť

Babička má 45 vnúčat a od štátu žiadajú nové domy: „Chceme rodinné domy!“

Rómovia v Medzilaborciach žiadajú od štátu rodinné domy. Chcú pre svoje deti len to najlepšie, no sami to nedokážu zabezpečiť a tak žiadajú mesto, aby im nové rodinné domy postavilo.

ŠÍRTE S NAMI SPRÁVY, KTORÉ ĽUDIA V MÉDIÁCH HLAVNÉHO PRÚDU NIKDY NEUVIDIA! Pomôžte nám šíriť naše články! Zdieľajte aspoň jeden náš článok denne a pošlite ho aspoň trom kamarátom na internete. Pomôžete nám tak šíriť správy, ktoré nikdy v médiách hlavného prúdu neuvidí bežný človek. Ďakujeme! Spolu otvárame ľuďom oči!

19 Replies to “Babička má 45 vnúčat a od štátu žiadajú nové domy: „Chceme rodinné domy!“

 1. Treba jej vyhovieť, veď si ani len nedokážete predstaviť, aký obrovský prínos to je pre našu spoločnosť, že? Toľko mladej krvi čo dala pre našu spoločnosť, bude na dôchodky, čo nevidieť sa zapoja do spoločnosti a budú prínosom. Teda myslím si. Alebo sa mýlim? Ha, ha, ha …

  1. Toto je vtip? Tak ja makám 12 hodín denne vrátane vykendov v zahraničí ako lesný robotník a mam aj dokonca úver na auto a aj na dom, dane platím na Slovensku a od štátu nedostanem dá sa povedať nič a takýto smejdi budú vykrikovať co chcú tak nech ide ten smrad do prace a nech sa stará keď už teda „chce“ to sa mi snáď sníva….
   A milý mastný vlas nám tu chce ešte aj migrantov doviesť aby nám nebolo málo…. Začínam mať pocit ze keď sa človek narodí s bielou farbou pleti tak ma smolu lebo mi biely rasisti mame právo makať a skapat v biede za svoju snahu

 2. Toto je najvyššia drzosť a ešte chcú tu niektoré individuá migrantov ktorí tu tiež ako že chcú pracovať no kto ich bude a z čoho chce kŕmiť zadarmo veď to sú vyhodené peniaze do luftu z tých darxbakov nikdy nič nebude obefomi si to už niekto kompetentných asi nie😭

  1. To vôbec nemusí byť vtip,veď niečo podobné sa deje v Košiciach,kde zburali paneláky a postavia im nové.Európa sa riadi podľa filozofie neomarxizmu.My starší,čo si ešte čo-to pamätáme z marxistickej filozofie sa trošku rozpamätajme čo nás učili:socializmus,každý pracuje podľa svojich schopností a odmena podľa vykonanej práce.Komunizmus každý bude pracovať podľa svojich schopností a odmena podľa svojich potrieb.Farbu pleti,národnosť,vierovyznanie Marx nerieši.Podľa učenia Marxa žijeme už v komunizme.Ja len podotýkam,že v značne zdeformovanom.

 3. Momentálne som nezamestnaná, mám strednú školu s maturitou, …a podotýkam, že mám 59 r., som žena… a biela… No, keď vidím, že by som mala znovu, zo svojich ťažko zarobených peňazí – z daní, takýchto „sponzorovať“, tak nemám chuť sa vrátiť do zamestnania.
  Vraj pre nich majú, v Sociálnej poisťovni, iné tabuľky pri výpočte dôchodku, než aké platia pre nás bielych !!! … Takže, aj keď Róm nerobil, dostane dôchodok – a nemalý ! – zrejme podľa počtu detí, alebo čo…
  A teda sa pýtam, že kto je tu diskriminovaný… ?!!!

  1. no přece oni černí cikáni jsou neustále diskriminovaní.tak je to i u nás v Česku. My bílý nemáme nárok na nic a asi je to všude ve světě. Jen černí a přistěhovalci maj nárok na vše.

 4. Veru, tak je to.Ľudia píšu len pravdu, tak ako to v skutočnosti na slovensku funguje. Toto je tá vyštrnganá demokracia a spravodlivosť? Nech si ich tí patroni zoberu k sebe, do svojích milionárskych víl a nech ich živia zo svojho a nie zo spoločného. Toto je diskriminácia normálnych ľudí, ako vyšitá.. Za socializmu museli poracovatˇ, alebo sa o lopatu aspoň opierať. Teraz si kladú iba podmienky a berú socialne dávky vačšie, ako tí čo poctivo pracujú. V normálne fungujúcom štáte, by mala platiť spravodlivosť a zásluhovosť pre všetkých rovnako. _

 5. To není jen na Slovensku, v Čechách je to stejné.Jdeme pěkně podle Západu. Stačí se podívat jen na obyčejnou detektivku.Nejde o děj,na tom jim nezáleží,ale musí tam být aspoň jeden černej,míšenec,aspoň jedna žena atd./aby se nikdo necítil ukřivděnej. Ale my jsme byli Češi,vlastenci,cikáni museli pracovat ,jejich děti musely chodit do školy,a nebyl tu ani jeden bezdomovec. Máme teď víc věcí,technika jde dopředu,ALE chybí jistoty,klid,úcta,přátelství,to je v životě důležité. je mi ze všeho smutno….

 6. Som za … rómom treba dať rodinné domy, aby sa malé cigánčatá mali kde učiť, aby mali teplú vodu, sprchu, strechu nad hlavou a hlavne v zime aby boli chranené pred mrazom.
  Ale nie peniaze v hotovosti, nie hotové domy !
  Zohnať im materiál, krompáče, lopaty – keď si vedia deti narobiť, tak si musia aj bývanie urobiť !
  Ako to robia zvieratká v prírode ? Vari chodí líška zajacovi noru stavať ???

 7. POKUD CHCEŠ DŮM TAK BĚŽ MAKAT A POSTAV SI HO, JAKO VŠICHNI OSTATNÍ ,KDYŽ DÁ 45 VNOUČAT RUKU K DÍLU, TAK JE DŮM POSTAVENÝ NA TO TATA A BUDOU SI HO ALESPOŇ VÁŽIT !

 8. Hey would you mind stating which blog platform you’re working with? I’m going to start my own blog soon but I’m having a tough time selecting between BlogEngine/Wordpress/B2evolution and Drupal. The reason I ask is because your design and style seems different then most blogs and I’m looking for something unique. P.S My apologies for being off-topic but I had to ask!|

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *