Arpád Soltész: "Voliči Kotlebu sú čvarga, chamraď, chrapač, svoloč, lúza, spodina, zberba" - MAGAZÍN 1
Slovensko

Arpád Soltész: “Voliči Kotlebu sú čvarga, chamraď, chrapač, svoloč, lúza, spodina, zberba”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Novinár TV JOJ a šéf investigatívneho centra Jána Kuciaka, Arpád Soltesz, ktorý sa v minulosti preslávil tým, že nenávidí všetko slovenské a všetkých Slovákov, sa znovu pustil do voličov ĽSNS a hrubo ich urazil.

Soltesz v minulosti povedal toto: „Fakt by som nepodceňoval ten efekt, že Slováci? To je taká čvarga v východnej Európy ako Poliaci a Maďari ? Tí čo furt otŕčali dlaň, ale odmietali čokoľvek dávať ? Fuj, však to sú už prakticky Rusi, to je horšie než Sýrčania a Eritrejci dokopy.“

Soltész prejavil aj nenávisť k celej bielej rase:

„Nie som rasista, ale vážne nemôžem vystáť bielu spodinu,“ napísal na sociálnej sieti.

Teraz sa vyjadril k fotografii, kde neznámi muž trhá transparent proti ĽSNS dvom mladým dievčatám. Nakoniec sa zistilo, že tie dve mladé dievčatá tam stáli náhodne, transparent nebol ich a dokonca sú voličky ĽSNS, o čom svedčila aj ich výpoveď a fotografie s Milanom Mazurekom.

K tejto fotografii sa vyjadril protislovenský novinár Soltesz takto:

“Slovenčina má niekoľko vhodných výrazov, ktorými sa dá táto scéna popísať: čvarga, chamraď, chrapač, svoloč, luza, spodina, zberba.
A hádam je načase priznať si, že Kotlebov volič nie je negramotný oligofrenik, ktorý absolútne netuší, čomu dáva svojho hlas. Je to volič, ktorému sa páči práve toto. Hlas pre Kotlebu je hlasom čvargy, chamrade, chrapače, svoloče, luzy, zberby a spodiny.”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *