Slovensko

Armáda v uliciach a Matovič sa počas sviatkov chystá na výlet do prírody

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

V relácii na TV Markíza sa moderátorka na záver opýtala premiéra Igora Matoviča, ako bude tráviť sviatky počas karantény. Premiér odpovedal, že aspoň jeden deň by chcel tráviť v prírode.

Kedže opatrenia nám prikazujú sa pohybovať len v rámci okresu, Matovič ako Trnavčan sa vyberie na výlet do Smoleníc, čo mu dovoľujú aj nové opatrenia.

Ani túto správu sa nikdy nedočítate v médiách hlavného prúdu! Pomôžte nám preto udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *