Slovensko

Armáda ukázala, ako nás bude testovať a ľudia ostali zhrození. Kašlanie do vzduchu a kôš plný použitých servítok!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Na sociálnej sieti sa objavilo video od Ozbrojených síl Slovenskej republiky. V 7 minútovom videu nám ukazujú, ako bude prebiehať celoplošné testovanie Slovákov. 

Občania si tak môžu krok po kroku pozrieť, ako bude toto testovanie prebiehať.

,,Chceme vás požiadať o zodpovednosť. Všetci pracovníci na odberných miestach urobia všetko pre vašu spokojnosť a bezpečnosť. Preto aj vás prosíme o rešpektovanie pravidiel na odbernom mieste. Len tak dokážeme zabezpečiť bezproblémový priebeh testovania,“ odkazuje armáda.

Video ukazuje čakanie v rade, registráciu a aj samotný odber, a všetko dôležité. Slováci si však okamžite všimli aj niečo, čo ich znepokojilo. Vo videu hercovi, ktorý ukazuje, ako bude test prebiehať, bola mužovi ponúknutá servítka, do ktorej sa má vysmrkať a odkašlať si len tak do vzduchu. Ľudia sa v diskusii okamžite zhrozene pýtali. ,,Takže keď sa tam vykašle toľko ľudí, určite tam bude super vzduch,“ komentoval jeden. ,,Myslíte, že je naozaj vhodné kašlať nad otvoreným košom plným vreckoviek od predchádzajúcich ľudí?“ pýtal sa ďalší. ,,To si mam dať dole rúško, tam kde krátko predo mnou zakašlalo XY ľudí?“ nechápe ďalší.

Partia z Plaveckého Štvrtku ponúkala stavebné práce dedinčanom. Chceli ich vyhnať a tak útočili mačetou (Video)