Antifa bude v USA označená ako teroristická organizácia: "Bojujú proti fašizmu za pomoci fašistický metód" - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Antifa bude v USA označená ako teroristická organizácia: “Bojujú proti fašizmu za pomoci fašistický metód”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Populárna Texaský senátor za republikánsku stranu Ted Cruz so svojím kolegom Billom Casidym predstavili rezolúciu, ktorá označuje organizáciu Antifa za teroristickú. Pre doplnenie dodajme, že pravica má v americkom senátu väčšinu.

“Antifa je teroristická organizácia zložená z nenávistných, netolerantných radikálov, ktorí svojou extrémistickú agendu presadzujú násilím. Znovu a znovu ich činy ukázali, že ich hlavným cieľom je spôsobiť škodu tým, ktorí majú iný politický názor. ” dodal k tomu senátor.

“Antifa sú maskovaní teroristi a násilníci, ktorí bojujú” proti fašizmu “za použitia fašistických metód a sú chránení ľavicovou agendou.” Doplnil senátor Cassidy s tým, že násilie zo strany Antifa bude pokračovať dovtedy, kým niekto nepovie rezolútne NIE.

Text rezolúcie obsahuje vybrané prečiny, ktorých sa táto organizácia v USA dopustila. Napríklad zbitie novinára Andy Ngo v júni tohto roku. Prípad, kedy muselo byť zatvorené imigračné oddelenie v Portlande, pretože zamestnanci čelili vyhrážkam od členov Antifa, alebo konflikt, kedy ľavicoví extrémisti počkali na zamestnanca migračného oddelenia, keď si išiel vyzdvihnúť svoju dcéru z letného tábora.

Komunitu Antifa môžeme vidieť aj na Slovenskom festivale Pohoda, či rôznych liberálnych protestoch, kde sa hrdo pýšia svojou vlajkou, sú však veľmi nebezpeční a agresívni. Svoj názor vyjadrujú násilne a hrubou silou. Pozrieť príklad zo Slovenska, kde protestovalo Progresívne Slovensko si môžete tu.

zdroj

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *