Spoločnosť

ANKETA: Ste za opakované prísne opatrenia proti korone? Prázdne ulice či zákaz vychádzania?

Premiér Igor Matovič dnes vystrašil všetkých Slovákov, keď na sociálnej sieti uverejnil status o novom počte nakazených.

Ide o 53 nových nakazených koronavírusom a Matovič vyhlásil, že už sa nechce spoliehať na zodpovednosť ľudí.

„Príliš veľa na to, aby sme sa naďalej mohli spoliehať len na zodpovednosť ľudí. Bohužiaľ,“ napísal premiér Matovič.

Čo to všetko má znamenať a čo máme čakať o nevypočítavého premiéra Igora Matoviča? Čakajú nás opäť prísne opatrenia, prázdne ulice či rôzne zákazy vychádzania?

Pripravili sme si pre vás anketu, v ktorej môžete vyjadriť svoj názor na to, či by ste v prípade druhej vlny boli ochotní pristúpiť na prísne opatrenie.

Ste za opakované prísne opatrenia proti korone? Prázdne ulice či zákaz vychádzania?

View Results

Loading ... Loading ...

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

17 Replies to “ANKETA: Ste za opakované prísne opatrenia proti korone? Prázdne ulice či zákaz vychádzania?

 1. Nie ! …To testovanie je k ničomu – je to podvod. Testy, na testovanie nejakého fantómu, sú iba taká kamufláž… Zdrav.sestry v Anglicku poslali do laboratória testy na covid a pridali tam aj 2 ks nepoužité a obidva sa vrátili ako pozitívne testované !!! … V Taliansku, v Bolzane toto urobili s 10 kusmi nepoužitých testov, ktoré poslali do labáku s testami na covid-19 a výsledok bol taký istý ako v Anglicku – všetkých 10 testov sa vrátilo ako pozitívne !!! …Toto je len jeden veľký podvod na ľuďoch pre nejaké ziskuchtivé a genocídne ciele de-Billa Gatesa, Big Farmy a WHO !
  Testy nedokážu identifikovať, že sa jedná o ten nejaký konkrétny vírus, ktorému – možno pri kávičke s cigaretkou – vymysleli názov „Covid-19“. Iba ukážu prítomnosť nejakého vírusu… A každý človek má vždy v sebe stopy nejakého vírusu… Veď bolo povedané, že si telové bunky vytvárajú vírusy – je to ich obrana, keď sa zbavujú toxínov, ktoré sa tvoria pri akomkoľvek zápalovom procese v tele… To znamená, že ak má človek napr. zápal kĺbu zápästia, test potvrdí, že mám vírus v tele. A tak isto pri zápale nosných dutín, alebo slepého čreva…

    1. Maličký postreh. Pendleri, ošetrovateľky, Kotlebovci. Všetci proti hnusným fašistickým koncentrákom (do marca 2020 pod názvom vysokoškolské internáty).

     Čítal som si facebooky. Ošetrovateľky odmietali karanténu, hociaké obmedzovanie s ôdovodnením, že sú zdravé, že žiadnu koronu nemajú, že veď boli zavreté 5-7 týždňov s dôchodcom v Rakúsku, kde nosili rúška a pod.

     Kotleba ich podporil.

     Mne to príde dosť zvláštne, že 2 mesačná karanténa s cudzým človekom v rúšku v byte v RAkúsku nevadí, veď to má zaplatené ale byť sama na izbe na Slovensku 6 dní, je už fašistický koncentrák, lebo to nemá zaplatené. Čo je vrchol, ešte si aj museli zaplatiť za jedlo, ktoré samé zjedli!

     Či niekto zaregistroval protesty Slovenských ošetrovateliek, že museli byť zavreté s platiacim dôchodcom celé týždne v Rakúsku?
     Ja nie. Ja som len zaregistroval ich protesty proti 6 dennej karanténe na SLovenku za účelom ochrany našich rodičov pred koronavírusom.
     To som čítal všeliaké ich FB stránky dosť dobre.
     Byť zavretá 2 mesiace v Rakúsku nevadí, lebo za to nám zaplatili. 6 dní v karanténe na Slovensku je pošlapanie ich ľudských práv, lebo im to nik nezaplatí.

     A LSNS hurá, bojujeme za pendlerov, bojujeme za ošetrovateľky, ale nie za ľudí, žijúcich a pracujúcich na Slovensku. Nie za Slovenských dôchodcov, za Slovenské opatrovateľky Slovenských dôchodcov.

     Ja som zíral ako puk. Mazurekovi Sloevenské setry a Slovenskí bratia (tak ich volá vo videách) z Rakúska, Nemecka sú mu prednejší ako Slováci a Slovensky na Slovensku. Kotleba tiež stepoval na hraniciach, na prechode, za pendlerov, za otvorené hranice. Nie za ochranu Slovenských dôchodcov, ale za otvorené hranice pre 30 ročných pendlerov, ktorí sa rozhodli, že sa odsťahujú zo Slovenska, aby ušetrili na nehnutelnostiach aj daniach, ktoré platia Maďarsku, Rakúsku a nie Slovensku.

     To som si povedal, woooow! Kotlebovcov najviac zaujímajú tí čo žijú a pracujú mimo Slovensko a nie tí ktorí žijú a pracujú, či už svoje si za desatročia odpracovali na Slovensku.

     Tá Líviina setra, chúďatko mesiac v karanténe (to je tá, ktorá tu mala reklamu že prvá nakazená Slovenska a jej skúsenosti). Prečo? Lebo sa nakazila v Rakúsku, kde pracuje (nepracuje pre Slovensko, ale pre seba a pre Rakúsko). Už v Rakúsku bola v karanténe. To sa nesťažovala. Len čo prišla na Slovensko, zo Slovenska sa stal fašistický štát plný fašistických koncentrákov, lebo si musela platiť za stravu, ktorú sama zjedla. To že bola infekčná a mohlo pomrieť množstvo nevinných, vrátane starších z ich rodiny, ak ich nezabíjajú hneď po 65. roku veku, to už Mazurek vo videách nepovie.

     Bojujte Kotlebovci bojujte! V Rakúsku s karanténou problém nemáte, lebo vám to platia. Na Slovensku s ňou problém máte, lebo si musíte platiť za jedlo, ktoré sami zjete. Veď žrádlo na cudieho účet chutí najlepšie!

     1. Dám ešte ku ČR.
      ČR zaviedlo tvrdšie obmedzenia ako SLovensko. Zákaz vstrupu aj výstupu, 14 dní povinne pre každého bez rozdielu.
      Čo sa stalo?

      Srdcom doma, politická organizácia PS, písala ombudsmanke, do médií, poslancom že Slovensko porušuje ľudské práva povinnou karanténou!
      Sováci žijúci v ČR podávajú podnety na Slovensko, že Slovensko porušuje ich ľudské práva povinnou karanténou!

      To že povinná karanténa je aj v ČR, že mali tvrdče opatrenia aj voči pendlerom, to progresívcom i Kotlebovcom nevadilo ani raz!

      Čítal som si tie ich FBuky, keďže mám firmu aj v ČR, viem aké sú obmedzenia a neverím. Vy hajzli protestujete z ČR proti opatrenia SR, keď ČR má tvrdšie a prísnejšie opatrenia, ktoré ani raz nekritizujete?

      Vo co go?

      Už viem, Henčeková sa stala za 1600 Eur asistentkou poslanca Benčíka. Podala žalobu na SR, od ktorej každý mesiac, nám každý mesiac, berie 1600 Eur.
      Aby to bolo presne, Henčeková, Mgr. Slavomíra (mesačná odmena 1 649,00 EUR) – zažalovala SR za porušenie jej ľudských práv (ubytované bola na naše nákaldy v penzióne v Tatrách), tú SR ktorá jej financuje jej šírenie nenávisti voči SR. Sorosovka, progresívka, Za ľudí – OKS- SaS.
      https://www.nrsr.sk/web/?sid=poslanci/asistenti

      Naozaj som nečal, že progresívci a kotlebovci budú viesť totožnú štvavú kampaň proti Slovensku, proti obyvateľom Slovenka, že si nájdu spoločného nepriateľa. Matoviča, ktorí chráni slabých, chorých a starých.

      Pozitívne je, že Henčeková okamžiteako sa stala asistentkou, zaútočila na Kotlebovcov,podporuje ich zrušenie a odsúdenie Kotlebu.
      Win-Win!

      Samozrejme, tiež je proti Kolárovi.

      Naozaj netuším, o čo kotlebovcom ide. Viem len jediné, ich boj proti Matovičovi neublíži Matovičovi, ale im samotným. Stačí len, aby Matovič nechal Sorosovcom voľnú ruku.

      Taká Kolíková i Henčeková vedia čo chcú a aj to dosiahnú!
      Źasnem, že tieto osoby si kotlebovci nevšímajú. Nepriateľom je Matovič a korona.
      Nuž, ale oni šibenicu stavať nebudú.
      Kolíková, Henčeková, Bihariová, Nicholsonová áno.

      Pekný víkend všetkým!

 2. Bezva možnosti, len totálna izolácia, alebo komplet uvoľnenie.
  Čo takto zlatý stred ?! Veď je jasné odkiaľ noví nakazení pribudli. Stačí upraviť opatrenia pre túto skupinu rizikovej oblasti a malo by to stačiť na zvládnutie druhej vlny.

 3. Totálna izolácia tá vyhovuje Matovičovcom…..majú sa na čo vyhovárať…dosť….nech už začnú poriadne robiť keď tak chceli vládnuť lebo bude z nás banánová krajina.

 4. Žiadna druhá vlna nebude !
  A toto nie je nijaká prvá vlna… To vládni pose.ovia majú vlny v hlavách, ktoré im tam naštepili nenažratí globalisti na čele s de-billom, s faucim, spolu so skorumpovanou who a big pharmou !
  Neverte mediálnym s.ačkometom, ktorí sa na tom priživujú a predháňajú, že kto skôr a viac „urobí z blchy slona“ !!! Je to chrípkový, zmutovaný vírus, ktorý má trochu iný priebeh – to je celé. Lebo chrípkové vírusy stále mutujú. Nič viac, nič menej !
  Ľudia rozmýšľajte a nenechajte sa denno-denne manipulovať mediálnym strachometom. Prečo asi cenzurujú a blokujú všetky príspevky ohľadne covidu a 5G na „fb“, aj na „yt“ , prečo tiež blokujú majli s takýmto obsahom a zakazujú ľuďom sa zhromažďovať ?! Lebo sa boja, že ľudia budú medzi sebou zdieľať tie „konšpirácie“, z ktorých sa pomaly, ale iste „čírou náhodou“ začína vykľúvať PRAVDA na povrch !!!

 5. Ja spm proti testovaniu, proti nejakym obmedzeniam. Jednoducho nech stari pokapu a bude vsetkym dobre!

  A ze nebude mat potom kto chodit na demonstracie s Mazurekom a Uhrikom, kde je vacsina dochodcov?
  To bude len bonus.

  Pocet podporovatelov liberalov korona neznizi. Ale Smerakov a Kotlebovcov krasne zredukuje.
  Diabetici, obezni, kardiaci, onkologicki, oslabeni, tych vserkych korona zlikviduje a ti vacsinou volia Smer LSNS.
  Win Win!

  Matovic, prestan chranit dochodcov, ved teba volia 20 az 40 rocni najviac. Kotlebovci maju 50+. A kotlebobci su za koronu. Daj im to co sami chcu!
  Este usetrime na dochodkoch. Budeme davat viac Mazurekovi a Kotlebovi na decka.

  1. Exposlanec Marček. Má 66 rokov. 26.7.2020 spoločná demonštrácia proti Matovičovi. Uhrík, Mazurek okolo sema mladé ženy. Obaja nabúchaný, miesto práce na poli dvíhajú železo v posilovni (skutočne záslužná činnosť) a v hľadisku? Väčšina nad 60 rokov.
   90% obetí korony sú ľudia nad 65 rokov.

   Anketa má dávať výber z 2 možnosti:
   Sme za to, aby sa majiteľ tohto webu, Uhrík, Mazurek, Kulturblog a všetci Kotlebovci od 12 do 45 rokov mali dobre a rozdelili sme si medzi seba ušetrené dôchodky alebo chcete, aby sme uchránili Kotlebovcov nad 55 rokov veku od bolestivej smrti udusením do 1 mesiaca od nakazenia miernym obmedzením našej roztopaše?

   Kiež by tu bol vírus, ktorí by prioritne zabíjal všetkých od 0 do 30 rokov.
   Bol by som proti opetrenia. Ušetrí sa na rodičovskom, na materskom, na bezplatných vlakoch, na bezplatnom školstve, na platení za poistencov štátu, a nové decká si tí nad 30 rokov urobia neskôr.

   Nanešťastie, „kresťania“ ako Kotlebovci, vrátane Tarabu, sa nechávajú zvoliť dôchodcami, ale ako prvých ich hodia do čiernej jamy ako zbytočných.

   Pamatam si ten míting predtým, to tošahaná SHO, kde nejaké blondína, hodne vymletá pozdraví všetkých dôchodcov, povie že je proti korona opatreniam, že si zaslúžia dôchodky a potom plynulo prejde na podpore pre mladých. Blbí dôchodcovia tlieskajú. Nepovedala im však, že korona nebude zabíjať mladých a silných, ale tých blbých dedkov ktorí jej tam prišli tlieskať.

   Spomínam sa na predvolebné videá z mítingov LSNS. Staré ženské a dedkovia. Koho zabíja korona? Staré papuľnaté ženské a blbých starcov.

   Ja som v pohode, aj som za, nech korona vybije komplet všetkých dôchodcov a nech si Mazurek nájde ako neposlanec slušnú práu, napríklad závozníka, kde bude posilovať nakladaním a vykladaním tovaru.

   Hlúpejších voličov ako ma LSNS nemá žiadna iná strana.
   Kiska je 50siatnik a bojí sa korony, lebo vie že ho zabije. Ale Kotlebovci, hurá, korona neexistuje, aspoň sa zbavíme upracovaných robošov tesne pred či v dôchodku.

   Každému s IQ nad 60 zostáva rozum stáť. Kotlebovci chcú obetovať tísice ľudských životov kvôli záchrane ekonomiky, aby mohli makať pre vykorisťovateľov, a keď pôjdu do dôchodku, utratia ich ako nepotrebných, tak ako to oni teraz chcú s terajšími dôchodcami.
   To je to kresťanské, sociálne a národné. Nepotrebných sa zbaviť.

   1. Kto ma štve? Astmatici! Kvôli nik sa kosí tráva na minimálnu veľkosť, lebo tým blbcom vadí peľ. Mne peľ nevadí. nakaziť ich všetkých koronavírusom, nech im zničí pľúca a nebudeme musieť kosiť trávniky na 2cm výšku.

    To ušetríme! A diabetici tiež do prdeli snimi. Denne drahý inzulín, korona rada zabíja diabetikov. Tiež oslabuje cievy, napáda srdce.
    . to už sme sa zbavili astmatikov, diabetikov, kardiakov

    Čo tí s rakovinou? Oslaená imunita z ožarovania. Tých zabije aj silenjšia nádcha, liečba stojí stotisíce. Nakaziť ich koronou. Detskú i normálnu onkológiu! Ušetríme stovky mil. eur ročne!
    Ti epostihnutia svalstva, svalová atrofia, či jak sa to volá? Tiež nakaziť, zbytočne uberajú zdroje nám pracujúcim!

    A dôchodcovia, všetrých nad 65 škrtnúť. Nepracujúm nech nežijú!

    Hlasujem proti korona opatreniam! Zbytoční, chorí ľudia nech skapú, svet patrí mladým, silným väzbám s mladými chudými babami okolo seba!
    Na čo asistovanú eutanáziu, korona vírus to urobi za nás. Win-Win!

    Mám návrh, zvolať kongresy a mítingy kotlebovcov po celom Slovensku, hromadne sa nakaziť a zároveň odmietnúť lekársku pomoc. Kto prežije prežije, kto nie, jeho smola ale aspoň nebude treba protestovať proti Matovičovi a jeho opatreniam na ochranu slabých, starých a chorých.
    Všetci šup naspäť makať do automobiliek alebo utierať zadky Rakúskym dôchodcom. Tí keby skapali, čo by robili Slovenské Kotlebovské opatrovateľky?
    Nič, preto v Rakúsku kotlebovky budú všetko dodržiavať (vrátane karantény, lebo to majú platené), ale na Slovensku bojovať proti opatreniam, lebo tu za tie peniaze starých opatrovať nebudú, to nech skapú hoc aj hneď!

    Toto mám z facebookov. V Rakúsku nemajú problém s karanténou, lebo dostanú za to zaplatené. Nemajú problém ani s rúškami, lebo je to povinnosť a majú to zaplatené. Nemajú problém ani s testami, lebo im ich zaplatia.
    Ale na Slovensku vypisovali Kotlebovcom, aby zrušili karanténu, vraj fašistické koncentráky a povinné testy, lebo to nedostanú zaplatené a oni musia makať v Rakúsku, utierať zadky Rakúskym dôchodcom.

    Zaujímavé nie?
    Slovenské ošetrovateľky, Slovenskí robotníci z Nemecka, ČR neprotestovali proti opatreniam v Rakúsku, v Nemecku, v ČR, lebo to majú zaplatené ale proti opatreniam na Slovensku, ktoré majú chrániť na Slovensku žijúcich ľudí, vrátane tých dôchodcov, ktorí im kedysi financovali školy.
    Najviac ich pobúrilo to, že by si mali platiť za stravu, ktorú sami zjedia! Škandál!

    Opakujem, Slovenským ošetrovateľkám nevadilo byť 6-7 týždňov v karanténe s Rakúskym dôchodcom, ale vadí im byť 6 dni v Slovenskej karanténe kvôli ochrane našich rodičov!

 6. I love your blog.. very nice colors & theme. Did you design this website yourself or did you hire someone to do it for you?
  Plz answer back as I’m looking to construct my own blog and would like to know where u got this from.

  appreciate it

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *