Slovensko

ANKETA: Ste za opakované prísne opatrenia proti korone? Prázdne ulice či zákaz vychádzania?

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Premiér Igor Matovič dnes vystrašil všetkých Slovákov, keď na sociálnej sieti uverejnil status o novom počte nakazených.

Ide o 53 nových nakazených koronavírusom a Matovič vyhlásil, že už sa nechce spoliehať na zodpovednosť ľudí.

„Príliš veľa na to, aby sme sa naďalej mohli spoliehať len na zodpovednosť ľudí. Bohužiaľ,“ napísal premiér Matovič.

Čo to všetko má znamenať a čo máme čakať o nevypočítavého premiéra Igora Matoviča? Čakajú nás opäť prísne opatrenia, prázdne ulice či rôzne zákazy vychádzania?

Pripravili sme si pre vás anketu, v ktorej môžete vyjadriť svoj názor na to, či by ste v prípade druhej vlny boli ochotní pristúpiť na prísne opatrenie.

Sorry, there are no polls available at the moment.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *